15.000TL laptop önerisi

Hepsini birleştirince laptop kalmıyor ortada. MSI, ASUS RTX 3000 modelleri zaten 15 üstünde değil mi?
ASUS'un Strix 3060 modelleri bir ihtimal bütçemde olabilir ancak 3070 modelleri geldi sadece. MSI ise her zaman olduğu gibi ülkemize çok daha pahalı bir şekilde soktu ürünleri ülkemize.

Hocam bu konunun kitabını yazan siz değil misiniz :D

Yeniden sizin verdiğiniz bilgilere göre yorum yapıyorum. Yeni seri beklenir bence bekleyin zaten piyasa kan ağlıyor, beklemenize değer diye düşünüyorum.
Akıl akıldan üstündür hocam, benim göremediğim bir noktayı başkası görür. 4 aydır bekliyorum hocam. Biraz daha beklersem kafayı yeme şansım var.
Senin istediklerinin aynısından istiyorum hocam bende.
Tek çözüm T7 V22.1 gibi duruyor hocam.

Akıl akıldan üstündür hocam, benim göremediğim bir noktayı başkası görür. 4 aydır bekliyorum hocam. Biraz daha beklersem kafayı yeme şansım var.

Tek çözüm T7 V22.1 gibi duruyor hocam.
Hocam bence almayın. Zor beklemek biliyorum hele bu hafta kafayı yemek üzereydim ama Legion 5'leri bekleyin ya da amazondan falan msi gp66 tarzı bir model bulun. Monster bana artık hiç güven vermiyor.

Şu an bilgisayar üzerinde olsam birlikte model tartışabilirdik ama maalesef mobileden yazıyorum, olmazsa yarına araştırma yaparım sizin için. Zamanında laptoplarla alakalı çok şey öğrettiniz.

Hocam bence almayın. Zor beklemek biliyorum hele bu hafta kafayı yemek üzereydim ama Legion 5'leri bekleyin ya da amazondan falan msi gp66 tarzı bir model bulun. Monster bana artık hiç güven vermiyor.
Siz hangi modeli almıştınız hocam?
Şu an bilgisayar üzerinde olsam birlikte model tartışabilirdik ama maalesef mobileden yazıyorum, olmazsa yarına araştırma yaparım sizin için. Zamanında laptoplarla alakalı çok şey öğrettiniz.
Estağfurullah hocam, aracıyız sadece biz. Öğrenmek isteyen her türlü öğrenir.

Elden alacağınızı söylemişsiniz hocam. O zaman Monster cidden düşünülebilir yine tekrar ediyorum. Şehrimde servisi olsa ben V21.4'e kadar çıkar keyfime bakardım ancak şehrimde olmadığı için bir sorun yaşadığım an (eğer takarsam MUX'U bir sorun olarak görebilirdim) 2 hafta bekleyeceğimden vazgeçtim. Legion'ı bekleyin. Çıkar da beğenmezseniz, ki throttle olmamak için 100C'de çalışıyor Pro modeli geçtiğimiz günlerde upuzun bir "inceleme" videosunda görmüştüm, Monster alırsınız. Ya da 2 haftaya v22.1 alın, zaten 2 hafta da iade süreniz olacak. Legionlar çıkar ve beğenirseniz iade edip ona yönelirsiniz. Tabii iade yatana kadar stoklar bitmezse.

Geri
Yukarı