15.000TL laptop önerisi

Senin yerinde olsam 11750H veya 5600H işlemcili laptop beklerdim. Acer, Lenovo veya Monster kanadında bu işlemciler ile güzel bir f/p ürün çıkacağını düşünüyorum.

Beklemem dersen zaten tek tercih v22 oluyor. Güzel tercih olur ama. Kaldı ki bu piyasa böyle gitmez normalde 3060 cihazların 2060 fiyatında olması lazım.

Senin yerinde olsam 11750H veya 5600H işlemcili laptop beklerdim. Acer, Lenovo veya Monster kanadında bu işlemciler ile güzel bir f/p ürün çıkacağını düşünüyorum.
Dedikleriniz çok mantıklı geldi, hocam. Cidden mantıklı ama ülkenin durumu malum. Dolar hemen yükselebiliyor. 4 ay az bi' süre de değil.
Beklemem dersen zaten tek tercih v22 oluyor. Güzel tercih olur ama. Kaldı ki bu piyasa böyle gitmez normalde 3060 cihazların 2060 fiyatında olması lazım.
Gerçekten 3060'lar çip sıkıntısından sonra 2060 fiyatına düşer mi hocam? Öyleyse çok güzel olur cidden. Eğer bu durum olacaksa hocamın risk alıp beklemesi mantıklı olabilir. Hocamda 960M vardı sanırsam, bence rezalet bir kart sayılmaz. Tabii kendisinin bileceği iş :)

Gerçekten 3060'lar çip sıkıntısından sonra 2060 fiyatına düşer mi hocam? Öyleyse çok güzel olur cidden. Eğer bu durum olacaksa hocamın risk alıp beklemesi mantıklı olabilir.
Hocam fiyatları normale dönse bile kur sorun. Kur bir gram yükselse yine astronomik rakamlara çıkacaklar.

Hocam, fiyatları normale dönse bile kur sorun. Kur bir gram yükselse yine astronomik rakamlara çıkacaklar.
Ben beklerim onlardan, yaparlar.

Amazon paşa çok yaşa!

Benim anlamadığım bir nokta ise şu:
Yurt dışında niye bu kadar stok sıkıntısı var? Sıkıntı yoksa Amazon ve Newegg'den baktığım için ben mi göremiyorum? Adamların zaten ekonomisi iyi diye her yıl laptop mu alıp duruyorlar? Acaba o değiştirdikleri ne oluyor?🤔 Galiba laptopta da mininge sardılar. Yanılmıyorsam Technopat'ın bununla alakalı bir haberi vardı.

Elden alacağınızı söylemişsiniz hocam. O zaman Monster cidden düşünülebilir yine tekrar ediyorum. Şehrimde servisi olsa ben V21.4'e kadar çıkar keyfime bakardım ancak şehrimde olmadığı için bir sorun yaşadığım an (eğer takarsam MUX'U bir sorun olarak görebilirdim) 2 hafta bekleyeceğimden vazgeçtim. Legion'ı bekleyin. Çıkar da beğenmezseniz, ki throttle olmamak için 100C'de çalışıyor Pro modeli geçtiğimiz günlerde upuzun bir "inceleme" videosunda görmüştüm, Monster alırsınız. Ya da 2 haftaya v22.1 alın, zaten 2 hafta da iade süreniz olacak. Legionlar çıkar ve beğenirseniz iade edip ona yönelirsiniz. Tabii iade yatana kadar stoklar bitmezse.
Elden alacağım için ben rahatım hocam o konuda. Dediğiniz gibi sorun olursa kendim götürür hallederim.
Hocam senin kaderinde Monster var. Farklı bir şey iddia edilemez edenler derhal burayı terk etsin. 😂
Valla öyle gözüküyor hocam :D

11. Nesil Monster'da Mayıs gibi çıkacakmış. Mayıs'a kadar kur ne olur bilemiyorum hocam.
Ben beklerim onlardan, yaparlar.

Amazon paşa çok yaşa!

Benim anlamadığım bir nokta ise şu:
Yurt dışında niye bu kadar stok sıkıntısı var? Sıkıntı yoksa Amazon ve Newegg'den baktığım için ben mi göremiyorum? Adamların zaten ekonomisi iyi diye her yıl laptop mu alıp duruyorlar? Acaba o değiştirdikleri ne oluyor?🤔 Galiba laptopta da mininge sardılar. Yanılmıyorsam Technopat'ın bununla alakalı bir haberi vardı.
Ryzen modellerde çip sıkıntısı var diye biliyorum hocam. Intel modellerin stokları oluyor genellikle ama Türkiye'ye gönderilmiyor.
Çözüm v22.1 gibi. Ben olsam biraz daha çıkıp v21.5 alırdım tabii.
Hocam biraz daha çıka çıka 10000'den 15000'e geldim. O iş biraz zor :D

Geri
Yukarı