15.000TL laptop önerisi

Hocam gamegaraj ve monster zaten bütçeni fazlasıyla aşmış durumda. Acer fena değil ama 8gb ram fazla komik oda sana ramle 17.000₺ ye patlar.Delle gelecek olursam 3050ti ye 15.000₺ verilmez ölü yatırım. yerinde olsam 21 kasım hepsiburadada laptop kovalardım.

Hocam gamegaraj ve monster zaten bütçeni fazlasıyla aşmış durumda. Acer fena değil ama 8gb ram fazla komik oda sana ramle 17.000₺ ye patlar.Delle gelecek olursam 3050ti ye 15.000₺ verilmez ölü yatırım. yerinde olsam 21 kasım hepsiburadada laptop kovalardım.
15den fazla laptop kaydettim. 1ay içinde RTX 3070 alabiliyorken şu an 3050 bile zorluyor :D İndirimleri bekliyorum bakalım pek ümidim yokta neyse

15'den fazla laptop kaydettim. 1ay içinde RTX 3070 alabiliyorken şu an 3050 bile zorluyor :D İndirimleri bekliyorum bakalım pek ümidim yokta neyse

Hocam bu indirimde laptop düşürme olayı biraz da şans işi hiç beklemediğin saate birden çok güzel indirime düşebiliyor o yüzden gece gündüz bakınman lazım 2-3 laptopta sabit kalma bakarsın 3050 Ti'li bir laptop güzel bir fiyata düşerse oda alınabilir.

Hocam bu indirimde laptop düşürme olayı biraz da şans işi hiç beklemediğin saate birden çok güzel indirime düşebiliyor o yüzden gece gündüz bakınman lazım 2-3 laptopta sabit kalma bakarsın 3050 Ti'li bir laptop güzel bir fiyata düşerse oda alınabilir.
Bakalım önerdiğiniz bir laptop var mı?

Zam yemeden bunu kaçırmayın hocam, 15 bine 3050 alır hale geldik... Yeni hindistana hoş geldiniz.
Hocam senin laptop bozulmuştu yenisini aldın mı?
Bakalım önerdiğiniz bir laptop var mı?
İndirimlerde güzel bir model denk gelirsem seni etiketlerim hocam :)

Geri
Yukarı