15.000TL laptop önerisi

Bütçe
15000

korayunal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, en fazla 15bin TL'ye kadar çıkabilirim. 15'e yaklaşmazsak ne âlâ. Monster ve Casper bilgisayar önerisi istemiyorum. Aradığım özellikler beni üniversite bitene kadar(5-6 yıl) götürmesi ayrıca ders çalışmak için kütüphane, Cafe gibi yerlere gideceğimden dolayı çok fazla fan sesi istemiyorum. 3050ve 3050 Ti ekran kartı modellerinin 4 GB VRAM olmasından sebeple darboğaz yaptığını ve buna bağlı olarak 1650, 1650 Ti ekran kartlarıyla aynı performans verdiğini okumuştum bunun hakkında da bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Merhaba, en fazla 15bin TL'ye kadar çıkabilirim. 15'e yaklaşmazsak ne âlâ. Monster ve Casper bilgisayar önerisi istemiyorum.
Giriş cumlesi cok dogru bu fiyatlarda guzel Monster yok, Casper zaten alınmaz.
3050ve 3050 Ti ekran kartı modellerinin 4 GB VRAM olmasından sebeple darboğaz yaptığını ve buna bağlı olarak 1650, 1650 Ti ekran kartlarıyla aynı performans verdiğini okumuştum bunun hakkında da bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
Alakası yok, oyunlarda 3050TI'ın gucunu VRAM yüzunden tam kullanamıyoruz belki ama 1650/1650TI seviyesine inmiyor.
Acer Nitro 5 konusu açılmıştı 3060'lı bulayım atayım.
Eger 3060 varsa hemen alınmalı.

Aga fazla iyi 11.nesil katılıyorum. Acaba laptoplarda mı düşmeye gidiyor, olabilir mi sizce?

Normal sistemlerde kullanılan ekran kartı fiyatları düşmüştü bunlardada benzer düşüş var tabii ama bizim dolar kurunuda göz önünde bulundurmamız lazım ama düşerse çok iyi olur büyük bir üniversite öğrencisi kitlesi var bu düşüşü bekleyen :D

Yeni konular

Geri
Yukarı