15-16 bin TL'ye bilgisayar önerisi

korayunal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 15-16 bin TL'ye 9-12 ay vade farksız taksitle üniversite boyunca (5-6) yıl götürecek bir bilgisayar arıyorum. Özellikle kasa kalitesi fan sesi ve soğutması benim için önemli Monster'larin normalde Clevo kasa kullandigini biliyorum ancak Monster Abra A5 V18.1.3 Intel Core i7 11800h 16 gb 500 gb Ssd Rtx3050 Freedos 15.6 böyle bir cihaz karşıma çıktı sanırım alüminyum kasa kullanılmış bu cihaz nasıldır? Onerdiginiz farklı cihazlar var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

Merhaba 15-16 bin TL'ye 9-12 ay vade farksız taksitle üniversite boyunca (5-6) yıl götürecek bir bilgisayar arıyorum. Özellikle kasa kalitesi fan sesi ve soğutması benim için önemli Monster'larin normalde Clevo kasa kullandigini biliyorum ancak Monster Abra A5 V18.1.3 Intel Core i7 11800h 16 gb 500 gb Ssd Rtx3050 Freedos 15.6 böyle bir cihaz karşıma çıktı sanırım alüminyum kasa kullanılmış bu cihaz nasıldır? Onerdiginiz farklı cihazlar var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

Uzun ömürlülük açısından bunu almanı öneririm.
Bütçemi çok aşıyor maalesef
Hocam bu cihaz önerildi ancak 6 aydan sonra büyük vade farkı ekliyor maalesef

Kendin görüp al Teknosa, Vatan gibi yerlerden. Oradan al demiyorum bak beğendiysen nereden almak istiyorsan oradan al.
Özellikleri benzer zaten(144Hz, 16 GB RAM, RTX 3060).
Eğer internetten alacaksan fiyatları kontrol et(birisi ile diğeri arasında 1K fark olabiliyor.).

Yeni konular

Geri
Yukarı