15-17 bin TL arasında dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
15 17 bin arası
Dediğim gibi işlemci ve RAM farkı var hocam ben HP'yi seçerdim aynı durumda olsam, ekran olayını gidip kendiniz görmeniz daha mantıklı olur daha önce kaliteli bir panel kullanmadiysaniz zaten pek de sorun olmaz diye düşünüyorum.
Yani anlık olarak ipad air kullanıyorum lcd panel ama kal görüntü veriyor ondan biraz attan eşeğe düşmek istemiyorum ekran konusunda. Hp konusunda da dediğim gibi endişem son zamanlarda hp kullanan iyi ya da kötü yorum yapan görmemiş olmam köklü marka ama yine de içinme sinmiyor. Biraz araştırmam lazım sanırsam.

Laptop gayet güzel direk alınır bence.

Anladım hocam yani HP'ye 8 GB RAM aldığım zaman hem çift kanal AMD de işime gelir yani güzel olabilir ama siz de imzada gördüğüm kadarı ile Lenovo kullanan birisi olarak yine de HP'yi almamı önerir misiniz? Yani HP'yi tabii bilirim ama uzun zamandır çevremde yeni bir HP laptop kullanan yok şu sıra nasıllar bilmiyorum açıkçası. Ve ekrana önem veriyorum monitör almak kafamda var ama yine de ekranın kaliteli olması işime gelir. Bu ikisi arasında ki fark fazla değilse Lenovo almayı tercih ederim.

Hocam sizden de bir öneri beklerim.

Önerim bu. Eve daha yeni geldim. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...r-82k200k2tx-p-HBCV00000BDM1Y?magaza=Teknorya buna 8 GB RAM eklersen ki DDR5 RAM eklemekten daha daha ucuza patlar sana bu laptop. DDR4'ün daha çok yolu var. Bu 3050 Ti 85W ayrıca.

Edit: HP Victus 144HZ bu ekran 165HZ ayrıca %100 sRGB Victusun ki çok daha az. Teknik detay linki. Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Oyun Bilgisayarı | Lenovo Türkiye | Lenovo Türkiye

İyi forumlar.

Önerim bu. Eve daha yeni geldim. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...r-82k200k2tx-p-HBCV00000BDM1Y?magaza=Teknorya buna 8 GB RAM eklersen ki DDR5 RAM eklemekten daha daha ucuza patlar sana bu laptop. DDR4'ün daha çok yolu var. Bu 3050 Ti 85W ayrıca.

Edit: HP Victus 144HZ bu ekran 165HZ ayrıca %100 sRGB Victusun ki çok daha az. Teknik detay linki. Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Oyun Bilgisayarı | Lenovo Türkiye | Lenovo Türkiye

İyi forumlar.
Eyvallah hocam şimdilik planım bu gibi duruyor.

Bir de buna uygun bir ram önerir misisniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı