15-17 bin TL arasında dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
15 17 bin arası
Linki verilmiş olan Ideapad'in adaptörünün gücünün oyun sırasında yetmediği ve pilden yemeye başladığı tarzında yorumlar okumuştum, iyi araştırıp alın.

Victus'larda 200'lük adaptör geliyor. Victus'a niyetlenenler olursa çok daha iyi işlemcili ve W11 lisanslı modeli şu an indirimde 17500 TL:

Linki verilmiş olan Ideapad'in adaptörünün gücünün oyun sırasında yetmediği ve pilden yemeye başladığı tarzında yorumlar okumuştum, iyi araştırıp alın.

Victus'larda 200'lük adaptör geliyor. Victus'a niyetlenenler olursa çok daha iyi işlemcili ve W11 lisanslı modeli şu an indirimde 17500 TL:

Sağolasın bilgi için.

Evet onu ben de duydum biraz endişlendirdi servise gönderince de para isteniyormuş adaptör parası için eğer öyleyse büyük bir eksi bu.

Evet, servise gönderilerek çözülüyor.
Ek ücret çıkıyor mu ve çok gerekli mi? Ve bilgisayarı da mı göndermek gerek aldığım an hemen servise de göndermek istemem.

Evet onu ben de duydum biraz endişlendirdi servise gönderince de para isteniyormuş adaptör parası için eğer öyleyse büyük bir eksi bu.

Ek ücret çıkıyor mu ve çok gerekli mi? Ve bilgisayarı da mı göndermek gerek aldığım an hemen servise de göndermek istemem.
Laptop ben kullanıyorum adaptör tek gönderiyorsun zaten Lenovo senden model ister rtx 3050 ti adaptör değiştirmek istiyorum demen yeterli onlar biliyor bu konuyu.3 iş günü içerisinde çözülüyor eğer İstanbul'da isen aynı gün içinde çözersin.Serviste geçen süre için resim yükledim.

Ek ücret istenmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-15-10-08-34-70_cf3cf72bd8e53b0db7ddb0a6f2208af9.jpg
    Screenshot_2022-08-15-10-08-34-70_cf3cf72bd8e53b0db7ddb0a6f2208af9.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 20
Laptop ben kullanıyorum adaptör tek gönderiyorsun zaten Lenovo senden model ister rtx 3050 ti adaptör değiştirmek istiyorum demen yeterli onlar biliyor bu konuyu.3 iş günü içerisinde çözülüyor eğer İstanbul'da isen aynı gün içinde çözersin.Serviste geçen süre için resim yükledim.

Ek ücret istenmiyor.
Anladım içim rahatladı peki fan sesi ve ısıtma konusunda ne düşünüyorsun bugün almayı düşünüyorum da eksik gedik olmasın kafamda, bir de ram alacaktım da uygun bir ram önerir misiniz?

Şöyle sadece Asphalt oynadım fazla zamanım olmadı test edecek hafta sonu AÖF sınavım vardı.2 haftadır zaman bulamadım.fan sesi duyulmuyor kulağını hava çıkışına götürünce az fan sesi alıyorsun.ısıtma konusunda gördüğüm kadarıyla ısınması fazla yok.Ama dediğim gibi daha inceleme için çok zamanım olmadı.bu süreçte tek sevmediğim noktası hoparlör istediğim gibi sesi çok yüksek değil.Ben makine mühendisliği okuyorum.Solidworks için aldım bu fiyat aralığında çok iyi ekranı vardı.Gözü hiç yormuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı