15-20 bin TL civarı laptop önerisi

meka00

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Maksimum bütçe olarak 15-20k civarı bir Gaming laptop arayışındayım. Aşırı oyun oynayan biri değilim ama bilindik FPS ve hikaye tabanlı oyunları oynamak istiyorum (Valorant, Fortnite vs.) Hem günlük hem de oyun için kullanabileceğim laptop öneriniz var mıdır? Hafif notebook tarzını daha çok seviyorum önerebileceğiniz model ve markalar nedir?

Bu bilgisayarda 1 adet RAM slotu mevcut. İleride 16 GB yapmak istediğinde 8 GB'ı çıkarıp tek slot DDR5 16 GB alıp takman lazım.

Bu bilgisayarda 1 adet RAM slotu mevcut. İleride 16 GB yapmak istediğinde 8 GB'ı çıkarıp tek slot DDR5 16 GB alıp takman lazım.

Çift slot olması lazım.

Destek bölümünden sormuştum. Böyle cevap vermişlerdi.

Merhaba. Maksimum bütçe olarak 15-20k civarı bir Gaming laptop arayışındayım. Aşırı oyun oynayan biri değilim ama bilindik FPS ve hikaye tabanlı oyunları oynamak istiyorum (Valorant, Fortnite vs.) Hem günlük hem de oyun için kullanabileceğim laptop öneriniz var mıdır? Hafif notebook tarzını daha çok seviyorum önerebileceğiniz model ve markalar nedir?

Bütçe 6 bin TL artarsa bu:
Artma şansı yoksa bu:
yok ben 3050ti istiyorum dersen de bu:
veya bu:

Kaynak var mı?

Bu videoda çift slot görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak var mı?

Bu videoda çift slot görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hpstore.com.tr adresinden destek bölümüne "HP Victus 16-E1011NT ek 8 GB takıp 16 GB yapabilir miyim?" diye sorarsanız aynı cevabı alacaksınız.
Diğer modellerinde takılıyor olabilir ama E1011NT modelinde takılmıyor. Tek slot 16 GB almanız gerekiyor.

Geri
Yukarı