15-20 bin TL Laptop önerisi

Bütçe
15k-20k

RYNFALLTTG

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar ben mekatronik mühendisliği öğrencisiyim ve seneye bilgisayarımızda SolidWorks, Fusion360, AutoCAD gibi programlar kullanacağız. Bu yüzden güçlü bir bilgisayar(laptop) almak istiyorum. Ayrıca ben gamer olarak güçlü bilgisayarlara bakıyorum. MSI ve ASUS markalarının 3 modeli arasında kaldım üçünün de özellikleri birbirine çok çok yakın siz hangisini seçerdiniz merak ediyorum.

15 gün içerisinde almayı planlıyorum yorumlarınızı bekliyorum bütçem 15K-20K civarıdır. Başka marka veya model laptop önermeyiniz lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben mekatronik mühendisliği öğrencisiyim ve seneye bilgisayarımızda SolidWorks, Fusion360, AutoCAD gibi programlar kullanacağız. Bu yüzden güçlü bir bilgisayar(laptop) almak istiyorum. Ayrıca ben gamer olarak güçlü bilgisayarlara bakıyorum. MSI ve ASUS markalarının 3 modeli arasında kaldım üçünün de özellikleri birbirine çok çok yakın siz hangisini seçerdiniz merak ediyorum.

15 gün içerisinde almayı planlıyorum yorumlarınızı bekliyorum bütçem 15K-20K civarıdır. Başka marka veya model laptop önermeyiniz lütfen.
Attıkların arasından MSI 32 Ram olanı tercih etmelisin bence, bu uygulamalar çok RAM istiyor diye biliyorum yanlışım varsa kusura bakmayın.

brom 200 tl ucuz lakin 16 gb ram var öbüründe 32 arada pek bir fark yokmuş gibi gelebilir lakin kullanacağım programlar 32 gb ram istiyor onu alsam bile zaten 1 2 sene sonra mecbur 32 yapmam gerekecek lakin yorumun için ty. Mantıklı bir cevap. Değerlendireceğim.
Hiçbiri. Yakın zamanda yeni seri işlemcili ve yeni ekran kartlı laptoplar gelecek. Onları bekleyin. Eğer bekleyemem diyorsanız 3060;
valla onu bende düşündüm 3000 serisi çıkıyor 11. nesil işlemciler çıkıyor lakin ya şuan yada yazın laptop alabilirim ancak o yüzden dedim ayrıca yeni çıkacak laptoplar 25k baremine dayanır büyük ihtimal o yüzden onu alma ihtimalim düşük. Yeni 2021 model rogların fiyatlarını bilmiyorum tahmini ne kadara olur. Onu bilsem beklerim de onu tam bilmiyorum internette de fiyat bulamadım. Yorumun için ty güzel insan

2070 super 3060'a göre daha yüksek puanlar veriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

videonun 3:30 dakikasına gidin.

Tavsiyem 3000 serisi istiyorsanız 3070 P versiyonundan birşey alın 20k civarına

Son düzenleme:

Geri
Yukarı