15.500 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15500

Pckopat30

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

Alttaki iki laptop arasında kaldım, hangisi daha tercih edilebilir düşünceleriniz nelerdir?
Hem performans, hem de uzun süre idare etmesi açısından hangisi daha iyidir? Ya da 15.500 TL maksimum bütçe ile bunlardan ayrı önerebileceğiniz var mı?

Son olarak bunlara ilave alttaki Laptop'u buldum ama, 11. nesil Intel için pek açıklayıcı bir performans videosuna ulaşamadım.

Attığınız laptopların hepsi çok kötü.

Dell ablamda vardı ve ısıdan kaynaklı olarak kendi ekranını yaktı (bir çok kişide bu sorun var)

MSI gf serisi kasalar kalitesiz sırf MSI diye satılıyor.

ASUS'un işlemcisi çok düşük ve pahalı.

Bunu alın hepsinden daha iyi.

Attığınız laptopların hepsi çok kötü.

Dell ablamda vardı ve ısıdan kaynaklı olarak kendi ekranını yaktı (bir çok kişide bu sorun var)

MSI gf serisi kasalar kalitesiz sırf MSI diye satılıyor.

ASUS'un işlemcisi çok düşük ve pahalı.

Bunu alın hepsinden daha iyi.

Bende şuan Dell G3 15 3590 mevcut, ısınıyor ama çoğu laptop ile aynıdır diye pek üstelemedim.
Soğutucu ile kullanıyorum. Monster önermiş herkes, bu laptop için gelen birçok yorumdan ötürü açıkçası bir tereddütteyim.

Bende şu an Dell G3 15 3590 mevcut, ısınıyor ama çoğu laptop ile aynıdır diye pek üstelemedim.
Soğutucu ile kullanıyorum. Monster önermiş herkes, bu laptop için gelen birçok yorumdan ötürü açıkçası bir tereddütteyim.

Monster iyi bir marka değildir ama bu sayılı iyi modellerinden. Alabilirsiniz. Ayrıca bu attığınız Dell laptop G3 15 ile aynı kasa yani o da ısınıyor.

Bende şuan Dell G3 15 3590 mevcut, ısınıyor ama çoğu laptop ile aynıdır diye pek üstelemedim.
Kötü yorum gelmeyen cihaz yok.

Bende şu an Dell G3 15 3590 mevcut, ısınıyor ama çoğu laptop ile aynıdır diye pek üstelemedim.

Genel olarak bakarsanız iyi değil. Ama adam akıllı bir laptopu varsa Monster'in o budur. Gönül rahatlığıyla alın. Pişman etmez.

Kötü yorum gelmeyen cihaz yok.
Bu konu da tabi ki hemfikirim, ondan şüphe yok. Alana kadar, mevcut laptop'um içinde aynı durumu yaşadım sonuçta. Sadece bu marka için genel olarak böyle bir durum ya da algı var ondan dolayı belirttim.
Genel olarak bakarsanız iyi değil. Ama adam akıllı bir laptopu varsa Monster'in o budur. Gönül rahatlığıyla alın. Pişman etmez.
Pekala kontrol edeceğim.
Teşekkürler herkese.

Bu konu da tabi ki hemfikirim, ondan şüphe yok. Alana kadar, mevcut laptop'um içinde aynı durumu yaşadım sonuçta. Sadece bu marka için genel olarak böyle bir durum ya da algı var ondan dolayı belirttim.

Pekala kontrol edeceğim.
Teşekkürler herkese.
1-2 hafta içinde ben de T7 V22.1 almayı düşünüyorum, uzun süredir araştırıyorum laptopu. İstersen kısa bir inceleme tarzı bir şey yapabilirim, kullananlardan duyduğum kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı