15.6 inç vs 17.3 inç

emree1717

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Msi almayı düşünüyorum dolarda arttı biraz. Bütçem 5.100 TL kadar. Msi 15.6 inç 970m ekran kartlı bir laptop 4.900 TL civarında yanında hediye var mıydı unuttum herneyse. 17.3 970m kartlı olan laptoplar ise 5.500-6000 civarında. Sizce dolar erken düşer mi beklemeli miyim 17.3 970m ekran kartlı laptop almak için. 15.6 970m mi alayım? Yoksa 17.3 inç ekranlı 960m ekran kartlı laptopu mu alayım siz olsanız nabardınız?

15.6 970m alırdım. FPS'den ödün vermemek gerek.
Reis daha önce monster almıştım 17.3 970m ekran kartlı tulpar modelinden.Isınmasından dolayı memnun kalmadım iade ettim 17.3 inç gayet güzeldi 15.6 inç alsam pişman olur muyum acaba bilemıyorum kararsızım

Hiç soğuk hava üflemiyordu msi ile karşılaştırınca. Fakat boşa iade ettim sanırım uzun süre oynasanda sabitti sıcaklık artmıyordu ama artık ettim yani :D

Reis daha önce monster almıştım 17.3 970m ekran kartlı tulpar modelinden.Isınmasından dolayı memnun kalmadım iade ettim 17.3 inç gayet güzeldi 15.6 inç alsam pişman olur muyum acaba bilemıyorum kararsızım

Hiç soğuk hava üflemiyordu msi ile karşılaştırınca. Fakat boşa iade ettim sanırım uzun süre oynasanda sabitti sıcaklık artmıyordu ama artık ettim yani :D

15.6" laptoplarda standart boyuttur. Deli oyuncuysan zaten 21" monitörden aşağı kullanmaman lazım fakat iş laptopa geldiğinde 15.6 işini görür diyorum. Ben 15.6" kullanıyorum. Şimdiye kadar vah çok küçük diye yakınmadım. 970m 17.3" bulursan almaman için tek sebep fiyattır. Fazla fiyat farkı yoksa al.

15.6" laptoplarda standart boyuttur. Deli oyuncuysan zaten 21" monitörden aşağı kullanmaman lazım fakat iş laptopa geldiğinde 15.6 işini görür diyorum. Ben 15.6" kullanıyorum. Şimdiye kadar vah çok küçük diye yakınmadım. 970m 17.3" bulursan almaman için tek sebep fiyattır. Fazla fiyat farkı yoksa al.
Reis sence dolar çok geç mi düşer? ona göre bekliyecem de 15 gün once keşke indirimdeyken monster yerine msi alsaydım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı