15.6 vs 17.3 Legion 5 farkı

15.6 inç ile 17.3 inç arasında ben pek fark göremiyorum. Tamam fark var ama çok yakınlar birbirine. 15.6 inç taşınabilirlik açısından her türlü daha iyi. Ama tercih meselesi kimisi 17.3 inç ister. Sadece arada pek fark yok, çok uzun süre 17.3 ince alışırsanız 15.6'ya bakınca farkı daha iyi anlarsınız o kadar. Ben olsam 1000 TL daha fazla vermezdim.

17 inçte ekran kartı 85W, CPU ise 45W. Ayrıca klavye beyaz. 15 inçte ekran kartı 115W, CPU ise 55W. Klavye 4 bölge RGB. Bence 15 inç olanı alın.

Performansı yüksek olduğu için 15.6'yı tercih edin. Hem 1000 TL daha ucuz. Gerekirse üzerine para ekleyip monitör alırsınız.

Ne tür oyunlar oynayacağınıza bağlı. CS, Valorant, LOL gibi oyunlar için 15.6 yeterli gelir. GTA 5 ve benzeri oyunlarda yetersiz gelebilir fakat şahsen beni çok rahatsız etmedi.
r6 valo falan oynuyorum ya gta girsem bile ayda bir zaten
1000 TL oynar, 120 dolar anca yapıyor zaten. 17.3 Tavsiye ederim. Küçücük ekrana bakmaktan insanın gözü, boynu yoruluyor açıkcası.
ustam ben 12.5a zor ikna ettim evdekileri 1000 daha dersem bunu da almazlar en kotu ileriki zamanlarda monitor alirim zaten fifa atarken smart tvye bagliyorum diger oyunlarda cok da buyuk ekran aradigim soylenemez

Yeni konular

Geri
Yukarı