15 Adet Steam İndirim Çeki Hediye Ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
Merhabalar,

Su siralar Steam profilini yükseltme olayini arastirirken ve profilimi yükseltirken bayagi bir indirim ceki geldigini gördüm ve bu cekleri hediye edebiliyor imisim. :)

Lütfen hangi indirim cekine ihtiyaciniz oldugunu ve Steam adinizi yazin, size cekleri göndereyim. Yaklasik 20 indirim ceki falan düstü, 5 tanesini kullandim. Serious Sam 2 ve 3'ü toplam 5 euro gibi bir fiyata aldim, orjinal fiyati 30 €'yu geciyordu. Men of War 2'yi de cok uygun fiyata aldim.

Neyse dedigim gibi ihtiyaci olan hangi ceki istedigini ve Steam adini yazsin.

12.01.2017_154003.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacaklara hayırlı olsun. Bende bir an her oyunda geçerli zannedip konuya daldım başkaları almadan alayım diyecektim :D Şaka bir yana tekrardan alacaklara hayırlı olsun.

Strategic War In Europe

Steam: GigaFresseDn

Sizi ekledim ama hala kabul etmediniz sanirim Stam üzerinden yazarsaniz sevinirim.

The Cursed Forest

Steam: Tonny

5 adet Tonny buldu Steam, Al Pacino avatarli olan mi sizsiniz, yoksa siyah arkaplan üzerinde ay ve yildiz olan mi?

-----

Ayrica komiktir, bu konumda Türkce imla kurallarina uymadigim iddiasi ile uzaklastirma almisim ve üstüne konunun sonuna yazdigim Iyi Günler Dilerim iletisini silmis beni uzaklastiran yetkili arkadas. :)

Beni uzaklastiran yetkiliye iyi günler dileklerimi iletir, ayrica ekstradan sevgi ve saygilarimi gönderirim. :)

Profil arkaplanı kırmızı renkte ve gerçek ismimde profil bilgisinde gözüküyor olması gerek.

Tonny haric herkesin indirim ceki gönderilmistir. Elimde 11 adet falan kaldi sanirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı