15 bin TL altı laptop önerisi

Bütçe
15000

berox

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

PDF, VS Code ve belki biraz da Adobe Photoshop kullanmak için bir dizüstü bilgisayar arayışına çıktım. Önceliğim, bilgisayarın son derece sessiz çalışması olacak. Çünkü derste ve kütüphanede aktif olarak kullanacağım. Daha sonra ise şarjının olabildiğince uzun gitmesi gerekiyor. Ev dışında kullanacağım için her zaman prizde kullanmam mümkün olmayacak. Onun dışında ise sanıyorum ki 512 GB hafıza ve 8 GB RAM yeterlidir diye düşünüyorum. Zaten asıl işlerimi masaüstü bilgisayarımda yapmaya devam edeceğim. Bütün bunların yanında, memlekete döndüğüm birkaç haftalık tatil günlerimde ise küçük çaplı oyunlar oynayabilirim. Şu anlık aklımda iki farklı bilgisayar var. Bunları aşağıya bırakıyorum. Bunlar dışında da önerilerinizi bekliyorum.

Not: Bütçem 15 bin TL fakat illa o fiyata ulaşmasına gerek yok. Daha düşük fiyatlı olmasına rağmen işimi görebileceğini düşündüğünüz bilgisayarları paylaşmaktan çekinmeyin.

Lenovo Ideapad 3 çok hoşuma gitti fakat Ethernet girişi yok. Ethernet dönüştürücü alsam iş görür diye düşünüyorum. Bilgisi olan varsa bunun da cevabını duymayı isterim.

Geri
Yukarı