15 bin TL Laptop önerisi

Depolamayı 1TB ve 32 GB RAM yapıp alabilirsiniz. Depolama olarak Crucial tercih edebilirsiniz.

GameGaraj, Monster Notebook u bu fiyata önermeyin lütfen paraya yazık olur bunlar kalitesiz yurt dışı laptop ithalatı yapılıp markalarını basıyorlar almayın! Eğer 8500 civarında olsa tamam alın.

GameGaraj, Monster Notebook u bu fiyata önermeyin lütfen paraya yazık olur bunlar kalitesiz yurt dışı laptop ithalatı yapılıp markalarını basıyorlar almayın! Eğer 8500 civarında olsa tamam alın.
GameGaraj firmasını bilmiyorsunuz sanırım. Özellikle bu modeli.

Arkadaşlar, yakın zamanda bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçe Max: 15K güzel bir laptop önerirseniz sevinirim (laptoplardan anlamıyorum :D
Hocam şimdi o paraya masaüstü toplarsın muhabbetlerine girmeyeceğim ancak bir önerim var. Şu anda Macbook air + Beats kablosuz kulaklık 8000 TL onu alıp kalan 7 bin tl ile de oyun pc'si dizmeyi düşünürmüydünüz? Hem evde oyun oynayacak bir pc hem de Macbook ve Beats kulaklığınız olur.( Beats kulaklıklar 2000 TL den başlıyor.)

Hocam ne yalan söyleyeyim ben de bilmiyorum.
GameGaraj 18 yıllık EKSA Bilişimin bir alt markasıdır. Pek çok ürünün Türkiye distribütörlüğünü yapıyorlar. Bu ürünün üreticisi de MSI'dır. MSI GP65 modeli ile kasası dahil neredeyse birebir aynılar.
@LittleGamer ben şimdiye kadar hiçbir şikayet görmedim.
@LittleGamer tanınmayan demişsiniz ama 18 yıldır bu işi yapıyorlar.

@Umuthan1
Kanka bütçene göre ASUS ROG, HP'nin Omen'i, MSI Gibi modellerini alabilirsin. Bütçen iyi bir seviyede şanslısın. Ben de Laptop almak istiyorum bütçem 7000-9500 TL arası ve şu an özellikleri iyi olan düzgün laptop HP Pavilion ve Monster var.Asus ROG ve MSI Marka laptop'u bayağı tavsiye ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı