15 bin TL laptop önerisi

Bütçe
15000
Kat kat daha güçlü ve 3070'e 144 Hz gitmez bu çok daha iyi.

Bu gerçekten çok güzel duruyor 1799 dolar vergiler dahil 15 bin civarına geliyor ekstra bir vergi ödememe gerek kalıyor mu acaba?
Bir de galiba tek sıkıntısı garanti bunların.

Markaya göre laptop alınmaz. MSI diye mükemmel, Monster diye çöp diye bir kural mı var? Modele göre bakarsın hangisi daha iyiyse onu alırsın.

Marka kıyaslaması yapmıyoruz. Marka fanatikliği de yapmıyoruz.
Bütün Tulpar modelleri aynı olmadığı gibi attığın Tulpar'ın Abra temelli olduğunu unutmamak gerekiyor. Çipset aynı. Isı ve sıcaklı sorunu aynı.
Modele göre bakıp alırsak herkesin ağzı sütten yanar.

Bu gerçekten çok güzel duruyor 1799 dolar vergiler dahil 15 bin civarına geliyor ekstra bir vergi ödememe gerek kalıyor mu acaba?
1500 Euro'yu geçtiği için vergi eklenecek ama ne kadar bilemiyorum. Onu eklemişte olabilir.
Amazon 1 sene ilgilenir.

Marka kıyaslaması yapmıyoruz. Marka fanatikliği de yapmıyoruz.
Bütün Tulpar modelleri aynı olmadığı gibi attığın Tulpar'ın Abra temelli olduğunu unutmamak gerekiyor. Çipset aynı. Isı ve sıcaklı sorunu aynı.
Modele göre bakıp alırsak herkesin ağzı sütten yanar.
Hayır benim attığım da arkadaşın attığı da Abra temelli değil. Arkadaşın attığı modelin 17' olanını kullanıyorum malzeme kalitesi oldukça iyi.

Hayır benim attığım da arkadaşın attığı da Abra temelli değil. Arkadaşın attığı modelin 17' olanını kullanıyorum malzeme kalitesi oldukça iyi.
Abra temelli olsa da olmasa da bir tarafta yazılım, memnuniyet ve nicesinde iyi olan model varken Monster almak... Ve 2070'in 8gb Vram'i var ilerde arkadaş TV'ye bağlarım 4k oynarım derse 6gb sıkıntı çıkarır.

Aynısını yakın bir zamanda aldım çok iyi.

Eğer ki yurtdışından alamazsam zaten Monster düşünüyorum zaten oyun oynamak için aynı zamanda bir konsola sahibim ama bu laptopu da en azından okul haricinde bazı oyunları oynamak için kullanabilirim Valhalla vs gibi oyunları yeni çıktıklarını varsayıyorum 2-3 sene boyunca mediumda 60 FPS verse dahi yeterlidir benim için bir de başımı ağrıtmasın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı