15 bin TL laptop önerisi

Edin hocam onun yerine çok güzel 95W 3050'ler var.

Alınmaz.

Bunu alın. Rami 16 yaparsınız. 95W 3050 düşük volt 3050 Ti dan daha iyidir.
Peki hocam monster dışında önereceğiniz bir laptop var mıdır @Radeon RX 5500M sadece A7 v11.4 alınır diyordu da bu seride

Peki hocam monster dışında önereceğiniz bir laptop var mıdır @Radeon RX 5500M sadece A7 v11.4 alınır diyordu da bu seride
Dell'in bir modeli vardı buna benzer ama bulamadım şimdi . @Radeon RX 5500M hocam neden öyle söylemiş bilmiyorum gayet güzel bu model. Çok az da olsa sorun çıkma ihitmali var ama. Teknoloji işi şans işi sonuçta.

Son düzenleme:
Monster V18 Clevo değil, iyi öneri.
Dell'in bir modeli vardı buna benzer ama bulamadım şimdi . @Radeon RX 5500M hocam neden öyle söylemiş bilmiyorum gayet güzel bu model. Çok az da olsa sorun çıkma ihitmali var ama. Teknoloji işi şans işi sonuçta.

1650'ye değl de buna mı takıldınız :D?

Eski model 1650 GDDR5 degil GDDR6 dynamic Boost var GDDR5 1650 Ti'den güçlü bir kart. İşlemci olarak çok güçlü, ASUS kalitesi var, termal macun yerine sıvı metal kullanılmış, gayet serin çalışıyor, Monster gibi yük altında fanları yerinden çıkacakmış gibi çalışmıyor, ilginç bir marka değil de direk ASUS'un şarj adaptörü var. Yeterli mi? 3050 ekran kartı yerine 1650 tercih ettim ROG STRIX aldim tercih meselesi beni tatmin ediyor. Konu sahibi ben hard oyuncuyum diyorsa ekran kartı daha yüksek olanlara yönelebilir kaliteden feragat edip.

Eski model 1650 GDDR5 degil GDDR6 dynamic boost var GDDR5 1650Ti den güçlü bir kart. İşlemci olarak çok güçlü, Asus kalitesi var,termal macun yerine sıvı metal kullanılmış,gayet serin çalışıyor,monster gibi yük altında fanları yerinden çıkacakmış gibi çalışmıyor,ilginç bir marka değilde direk asusun şarj adaptörü var. Yeterli mi ? 3050 ekran kartı yerine 1650 tercih ettim rog strix aldim tercih meselesi beni tatmin ediyor. Konu sahibi ben harf oyuncuyum diyorsa ekran kartı daha yüksek olanlara yönelebilir kaliteden feragat edip.
Yine eski model. DLSS teknolojisinden yoksun. 95W 3050 ile yarışamaz. Ayrıca attığım modelin fanlar uçak motoru gibi çalışmıyor.
Bu cihazı da alabilirsiniz @Halilyln

Hocam bu laptopta 95W'du değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı