15 bin TL laptop önerisi

Ekledim hocam çok sağolun ya minnettarım https://www.hepsiburada.com/dell-g1...magaza=GarajOnline&url_src=and-product-detail.
Hepsiburada linki buydu değil mi hocam
Evet Hepsiburada linki o oluyor. Benim önerim 3050Ti'lı Monster V18 olacak, markaya karşı önyargı çok ama soğutma performansı güzel bence.

Evet Hepsiburada linki o oluyor. Benim önerim 3050Ti'lı Monster V18 olacak, markaya karşı önyargı çok ama soğutma performansı güzel bence.
Bende şahsen Monster öneriyorum. Gerek müşteri hizmetlerinin ilgili olması, gerek daha iyi bir işlemciye sahip olması ve kasasının şıklığı.

Dell'in malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu da unutmamak gerek.

Yine eski model. DLSS teknolojisinden yoksun. 95W 3050 ile yarışamaz. Ayrıca attığım modelin fanlar uçak motoru gibi çalışmıyor.

Bu cihazı da alabilirsiniz @Halilyln

Hocam bu laptopta 95W'du değil mi?

3050 ile yarışır diye bir iddiada bulunmadım.Konu sahibi hangi notebookla en yüksek FPS'yi alırım dememiş 15binlik notebook diye sormuş bende genel kullanım olarak rahatlıkla işini görecek bütçesinin altında kendimde kullandığım test ettiğim memnun olduğum bir notebook paylaştım işini de halleder hızlıca renderda alır yeri gelince oyunda oynar illaki amacı oyun,FPS olan adam masaüstü kullansın zaten. Bizde istiyoruz en güncel CPU GPU bulunan ASUS Gigabyte MSI notebook almayı ama piyasa ortada.

3050 ile yarışır diye bir iddiada bulunmadım.Konu sahibi hangi notebookla en yüksek FPS'yi alırım dememiş 15binlik notebook diye sormuş bende genel kullanım olarak rahatlıkla işini görecek bütçesinin altında kendimde kullandığım test ettiğim memnun olduğum bir notebook paylaştım işini de halleder hızlıca renderda alır yeri gelince oyunda oynar illaki amacı oyun,FPS olan adam masaüstü kullansın zaten. Bizde istiyoruz en güncel CPU GPU bulunan ASUS Gigabyte MSI notebook almayı ama piyasa ortada.
Herhangi bir şeye para verirken en iyisini almaya özen gösteririz. Attığınız model güzel görünüyor olabilir ama geleceği yok. Günümüzde fiyatını hak etmiyor. Ayrıca attığım modeller pek ala en güncel CPU GPU'lar.

Yeni konular

Geri
Yukarı