15 bin TL laptop önerisi

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz hocam
@Re Malaka siz ne dersiniz hocam sizde 18.1 vardı kısaca 18.1 mi 18.2 mi

Tek farkı Ekran kartı "Ti".
Şahsen 5-10 FPS için 1100 lira gibi farka değeceğini sanmam.
O parayı RAM'i 8+8 yapıp, 500 GB yerine 1TB SSD takardım. Veya farklı donanımlar için harcardım. Dolayısıyla Ben 18.1'i seçtim.

Not: Parasal sorunun yoksa tabi ki 18.2 alıp RAM'i yine en az 8+8 GB yapmak. Ama Türkiye'de yaşıyoruz değil mi? 1100 lira ile bir çok şey yapılabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu video daha doğru olur. O videoda Watt değerleri belirsiz, biri MSI Crosshair 15 60W 3050Ti sanırım ama diğerinin modelini bulamadım.
Üstadlar biliyorum adil değil ama listeye idepad gaming 3 r5 4600h 1650ti da ekleyeceğim üstüne para koymadan bunu da alabilirim f/p ürünü gibi geldi
Kaç TL onu bilmiyorum da 5600H modeli gelmiş, kasada da değişiklikler var gibi. Bence sen tam olarak ne istiyorsun ve ne kadar bütçe harcayacaksın ona karar ver net bir şey söyle önerileri ona göre yapalım. Kafan çok karışık gibi.

Son düzenleme:
Bu video daha doğru olur. O videoda Watt değerleri belirsiz, biri MSI Crosshair 15 60W 3050Ti sanırım ama diğerinin modelini bulamadım.

Kaç TL onu bilmiyorum da 5600H modeli gelmiş, kasada da değişiklikler var gibi. Bence sen tam olarak ne istiyorsun ve ne kadar bütçe harcayacaksın ona karar ver net bir şey söyle önerileri ona göre yapalım. Kafan çok karışık gibi.
Hocam bütçe sıkıntım yok 15k dediğim gibi sadece idepadin tasarımı çok hoşuma gidiyordu da 3050Ti'lı değişmem tabi ki a5 alacağım

Bütçe varsa:
Hocam monster 18.2 aldım hepinize çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için.
Hocam monster 18.2 aldım hepinize çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için.
Ram yükseltmesi yapacağım ayrıca hangi marka alayım monsterla mı görüşeyim bunun için

Yeni konular

Geri
Yukarı