15 bin TL laptop tavsiyesi

layda

Yoctopat
Daha fazla  
'ASUS TUF Gaming F15 FX506HCB-HN208 Intel Core i7 11800H 16 GB' ile 'ASUS ROG STRIX G513IC-HN029 AMD Ryzen 7 4800H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 FreeDOS 15.6" FHD' arasında kaldım. Pek fark yok gibi. Fikirlerinizi alabilirsem sevinirim. Isınma problemi oluyor mu?

Yerinizde olsam 2.seçeneği alırım. Tabi bu fiyatlarda başka öneri istiyorsanız yazabilirim ve ASUS TUF modellerinde genel olarak ısınma problemi yoktur.

i7 11800H daha iyi, onda da 3050 varsa aynı şekilde onu alın. Birincisinin TUF olduğunu yeni gördüm ama STRIX daha iyi olacaktır diye tahmin ediyorum soğutma vs. açıdan. Alternatif olarak bunu öneririm: https://www.trendyol.com/monster/ab...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.52.9
Daha ucuzu varmış güncelledim.
teşekkür ederim, moster düşünmüyorum. asıl amacım edit ve online seminerler. Strix te webcam olmaması benim için eksi oldu sadece. strix yorumları daha iyi, tuf için pek yorum göremedim ama o daha çok hoşuma gitmişti, kararsız kaldım.
Yerinizde olsam 2.seçeneği alırım. Tabi bu fiyatlarda başka öneri istiyorsanız yazabilirim ve ASUS TUF modellerinde genel olarak ısınma problemi yoktur.
başka öneri alabilirim ama monser casper olmasın

Son düzenleme:
teşekkür ederim, moster düşünmüyorum. asıl amacım edit ve online seminerler. Strix te webcam olmaması benim için eksi oldu sadece. strix yorumları daha iyi, tuf için pek yorum göremedim ama o daha çok hoşuma gitmişti, kararsız kaldım.

başka öneri alabilirim ama monser casper olmasın
Aşırı önyargılısınız, Monster'ın Clevo kasasını en çok önermeyen kişi olabilirim. Bu kasada sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Strix alınabilir ama Monster'ı TUF'a tercih ederdim.

Aşırı önyargılısınız, Monster'ın Clevo kasasını en çok önermeyen kişi olabilirim. Bu kasada sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Strix alınabilir ama Monster'ı TUF'a tercih ederdim.
önyargı demeyelimde garantiye almak diyelim. Yoksa monsterda daha uyguna güzel modellerde var.

Geri
Yukarı