15 bin TL sistem toplama önerisi

Monitör olarak ne kullanayım G-Sync desteği bulunursa sevinirim.
Freesync destekli monitörlerle de NVIDIA ekran kartınızla senkronizasyon açabilirsiniz, Gsync destekli olması için ekstra para vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Monitör için bütçe nedir?

FreeSync destekli monitörlerle de NVIDIA ekran kartınızla senkronizasyon açabilirsiniz, G-SYNC destekli olması için ekstra para vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Monitör için bütçe nedir?

Aslında benim monitör dahil 15000 bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

Peki madem, şöyle yapalım, @Sylveon un dediği makul aslında:

Kasa için biraz alt seviye ürün ama MSI MAG Forge 100R'ye de bakılabilir bütçeyi zorlayacak olursa.
İndirim kovalayarak 15.000 lira bütçeye tam denk getirebilirsiniz.

Kasa için biraz alt seviye ürün ama MSI Mag Forge 100R'ye de bakılabilir bütçeyi zorlayacak olursa.

Palit ekran kartı hakkında büyük şüphem var ısınma ve performans konusunda ayrıca monitörü ASUS tercih etmeyi planlıyorum ama yine de çok teşekkürler kral yine başka konuda takılırsam size danışırım eyvallah.

Palit ekran kartı hakkında büyük şüphem var ısınma ve performans konusunda ayrıca monitörü ASUS tercih etmeyi planlıyorum ama yine de çok teşekkürler kral yine başka konuda takılırsam size danışırım eyvallah.
Ekran kartının incelemesini bırakayım:
Sıcaklık testleri bu sayfada:

Adamsın.

3070 bakabilir misin sana zahmet.

Kasa için biraz alt seviye ürün ama MSI MAG Forge 100R'ye de bakılabilir bütçeyi zorlayacak olursa.
Anakart düşürmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı