15 bin TL yeni bilgisayar alma

Bütçe
15000
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar düşünüyorum. Laptop, masaüstü hiç fark etmez. Bütçem 15 bin. Fakat masaüstü olursa monitör dahil olmalı.
Babam da Teknosa'dan veya Vatan'dan alırım, başka yerden almam diye tutturdu. Yardımcı olabilir misiniz? Ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir bilgisayar düşünüyorum. Laptop, masaüstü hiç fark etmez. Bütçem 15 bin. Fakat masaüstü olursa monitör dahil olmalı.
Babam da Teknosa'dan veya Vatan'dan alırım, başka yerden almam diye tutturdu. Yardımcı olabilir misiniz? Ne almalıyım?

Hocam bizde bilgisayar alacağız geçen gün 212 Alışveriş Merkezi'nde Medimarkt'a girdik. Bunu gözümüz kestirdi size de öneririm. Bütçenizi aşıyor biraz ama bilgisayar da oyun oynayan biriyseniz tam size göre.

Oyun oynamıyorsanız da bunu önerebilirim bütçenizi aşmıyor.

Hocam bizde bilgisayar alacağız geçen gün 212 Alışveriş Merkezi'nde Medimarkt'a girdik. Bunu gözümüz kestirdi size de öneririm. Bütçenizi aşıyor biraz ama bilgisayar da oyun oynayan biriyseniz tam size göre.

Oyun oynamıyorsanız da bunu önerebilirim bütçenizi aşmıyor.

Attıklarınız çok saçma.
@CheGueveraderler İncehesap ve İtopya'dan toplayabilirsiniz çünkü Nvidia'nın resmi partnerleri. Bunu açıklarsanız anlayacaktır babanız.

Attıklarınız çok saçma.
@CheGueveraderler İncehesap ve İtopya'dan toplayabilirsiniz çünkü NVIDIA'nın resmi partnerleri. Bunu açıklarsanız anlayacaktır babanız.

Arkadaş oyun için mi günlük kullanım için mi belirtmemiş bende bunları atma gereği duydum karar onun nihayetinde. Zorla aldırmıyoruz.

Laptop alırsan üstteki Lenovo'ya bak sistem alırsan buna bak:
Monitör de bu olabilir:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı