15 Mbps altyapı ile TurkNet tavsiye eder misiniz?

sadece1eren

Hectopat
Önerilerinizi bekliyorum bir de biraz sorum olacak.

1. Şu anki operatörden çıktıktan sonra modem ya da kablo falan değiştirememe gerek var mı?

2. Altyapım fiber desteklemiyor ama 15Mbps hıza kadar destek var. TurkNet geçmemi önerir misiniz?

3. TurkNet önerir misiniz, önermez seniz sizin önerileriniz neler artılarıyla eksileriyle anlatır mısınız?

(Paketlere verebileceğim fiyat 80 ile 100 TL arasıdır.)

Önerilerinizi bekliyorum bir de biraz sorum olacak.

1. Şu anki operatörden çıktıktan sonra modem ya da kablo falan değiştirememe gerek var mı?

2. Altyapım fiber desteklemiyor ama 15Mbps hıza kadar destek var. TurkNet geçmemi önerir misiniz?

3. TurkNet önerir misiniz, önermez seniz sizin önerileriniz neler artılarıyla eksileriyle anlatır mısınız?

(Paketlere verebileceğim fiyat 80 ile 100 TL arasıdır.)

Merhaba hocam. Sorunuzu sıradan yanıtlıyorum konuyu saptırmadan.

1. Geçiş yaptığınız için kablo falan değişmeyecek. TurkNet size bir kullanıcı adı şifre verecek onu modeme gireceksiniz kullanmaya devam edeceksiniz.

2. TurkNet'in özellikle ping değerleri çok iyi olduğu için tavsiye ediyorum. En önemli noktası taahhüt yok. NetSpeed demiş bazı arkadaşlar çağrı merkezine ulaşmak çok zor 1 ayda 500 dk harcamışlığım var açmıyorlar telefonu ve her gece kesiliyor neredeyse ben çok sorun yaşadım.
TurkNet'te rahatladım :D.

3. Eksik yok fazlası var günün birinde VDSL altyapı gelirse hiçbir ek ücret ödemeden geçeceksiniz. Çağrı merkezi yok diyorlar evet çağrı merkezi yok ama mesaj atıyorsun. Arayın beni derseniz arar. Cevapta veriyorlar öneririm anlayacağın.

4. Ben elektronik haberleşme mühendisiyim geçiş konusunda her şeyinize yarım edebilirim baştan sona. Benim TurkNet'i tercih etme sebebim düşük ping. Hızlı çözüm. En önemlisi de taahhüt yok. Davet kodunuz yoksa vermemi isterseniz veririm. Çünkü kullandığınız davet kodunun sahibi faturasını 1 gün bile geç ödese sizde yararlanamıyorsunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı