15 Metre CAT 6 Kablo Tavsiyesi

BekirYfk

Femtopat
Selam benim internetim 10 Mbps maalesef :( ping çok oluyor o yüzden LAN kablosu almaya karar verdim. Masaüstü bilgisayarıma bir tane buldum. CAT6 56 TL fiyatı var alabirim ama daha uygun varsa söyleyebilir misiniz? Ürünün linkini bırakıyorum. 15 metre lazım. Çok uzak yani modem odama.

Ugreen CAT6 Ethernet Kablosu, 15 Metre, Siyah: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam benim internetim 10 Mbps maalesef :( ping çok oluyor o yüzden LAN kablosu almaya karar verdim. Masaüstü bilgisayarıma bir tane buldum. CAT6 56 TL fiyatı var alabirim ama daha uygun varsa söyleyebilir misiniz? Ürünün linkini bırakıyorum. 15 metre lazım. Çok uzak yani modem odama.

Biz elektrikçiden 50 metre kablo aldık. Yani internetten almaya gerek yok. En yakın elektrikçiden alabilirsin.

Hepsiburadadan nexans aldım güya ama dandik bişey yolladılar. En iyisi elektrikçilerde varsa onlardan almak.

Ugreen kablo kalitelidir. Alabilirsiniz.

peki teşekkür ederim herkese
Biz elektrikçiden 50 metre kablo aldık. Yani internetten almaya gerek yok. En yakın elektrikçiden alabilirsin.

Hazır kablo şart değilse elektrikçiden 15 mt yaptırın daha ucuza gelir.
10 Mbps için CAT 6 ya gerek yok CAT5'te kullanabilirsiniz.

Hepsiburadadan nexans aldım güya ama dandik bişey yolladılar. En iyisi elektrikçilerde varsa onlardan almak.

Ugreen kablo kalitelidir. Alabilirsiniz.

Power Master kullanıyorum 20 metrelik olanından kaliteli kablo CAT 6 size gereksiz ucu fabrikasyon olsun yeter.
Ucu fabrikasyon derken pek anlayamadım. Uçlar sonradan mı yapılıyor normalde

Geri
Yukarı