15 Şubat'ta okullar açılır mı?

Lintos

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Jackson, Wyoming
Bıraktığım videoyu izlemeden önce aynısını diyordum. Neler olacağını bir de siz izleyin hocam :) Aşıya çok güveniliyor ve okullar açılacak. En kötü sınavlar için açılacaktır.
İzledim videoyu fakat adamı çok sıkıştırmışlar okul diye. Okulların açılması mümkün olsa bile tam zamanlı şekilde bu sene açamazlar hocam. Dediğiniz gibi sınav için gidilebilir ya da geçen sefer olduğu gibi 8. sınıflar ve 12. sınıflar açılır.

Tam zamanlı demek, hayatın tamamen normale dönmesi demektir hocam. Öyle bir adımı bu kadar erken atamazlar.

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Pendik
Tamamen tedavi bulunana kadar okulları açmak gibi bir hatayı tekrarlamazlar bence.

KS
Aysel Gedik

Aysel Gedik

Decapat
Benim fikrimde açılacaktan yana çünkü güya virüs sayısı 40kdan 10kya düştü ama şunu unutuyorlar okullar 100 virüs varken kapatıldı.

kaanmojoo

Centipat
arkadaşlar okul açılmaz açılsa bile aileniz ile birlikte okula gidersiniz izin alırsınız kimse sizi zorla okula gönderemez böyle bir illet varken iyi günler.

YnsCann

Picopat
Makaleler
1
Arkadaşlar okul açılmaz açılsa bile aileniz ile birlikte okula gidersiniz izin alırsınız kimse sizi zorla okula gönderemez böyle bir illet varken iyi günler.

%100 açılacak (15'inde olmazsada) açılacağına eminim. Şu anda vaka sayıları 5K ve 1kya düştüğünde açılacağına behsedildi.

Yukarı