15 şubat'ta okullar açılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okullar açılmasın diyen tipler, 7/24 evde oyun oynayan tembel tenekeler veya dışarıdan eve girmeyen tembel tenekeler.
Katılmıyorum. Ben de istemeyen taraftayım ve 3 ayda sanırım 4 Udemy kursu bitirdim. 5. ile devam ediyorum. Herkes bu çöp kitleden değil, lütfen.

Kimse canını yer de bulmadı arkadaşlar. Bunu unutmayın. Şu an gördüğüm kadarı ile bir tartışma var. Tartışma mantıksız. 1 vaka var iken okulu kapanıyor. 10K vaka var iken mi açılır, gözünüzü seveyim. Yapmayın. Okul açılsa bile giden olmaz, bu vaka var iken. Ama tabii aşı ve vaka düştü mantığı ile açalar mı bilmem.

Üzerine alınan arkadaşlar tarafından linçlenme işlemi devam ediyor.
Hak ettin, ediyorsun da.
Bir kere sen ne hakla insanlara teneke dersin? @BERWAR ilgilenebilir misiniz ayrıca?

Yaşlısı olan var, astım hastası olan öğrenci var. Aşı mı yapmışsın, yok. Ee, nasıl gidelim bay "zeki" arkadaş?

Sen sağlıklı olmazsan, emin ol, bu dünya boş. İstediğin kadar zengin ol, eğitim görmek iste, vücut izin verdiği kadar yaşayabilirsin. Sonra hastanede -Allah korusun- bir yakının vefat ederse o zaman gerçekleri kavrarsın.

Ayrıca, çalışmak mı istiyorsun? İmkânın var, çalışana yöntem çok. Ve şunu da bilmelisin ki çalışan için hiçbir şey değişmedi. Çok çalışkansan, ne demek istediğimi anlardın da yazdığın mesajdan ne kadar anlamış olabileceğin de meçhul...

Sözün özü, bencil olma. Sen eğitim göreceksin diye; öğrenci arkadaşların, öğretmenlerin riske giremez. Sağlık bu!
Şakaya gelmez.

Eğitimin önemsiz bu sistemle ülkemiz için.
Önemi olsa sistemi düzeltip adam ederleri.
Kendini geliştiren diplomayı alır özelden meslek bilgisi olduğundan çatır çatır çalışır kapatır 6K maaşı sizde hükümetti finaldi sürünürsünüz.
Geliştirin kendinizi geç olmadan.

Açılcınsı grup kusura bakmayın ama benci aptal düşüncelerinizi geri bırakın anaannesi dedesi babası aynı evde yaşayan var çocuk virüs kapsa babası veya artık önemli bir sevdiği ölse gene açılsın der misiniz?

Burada konu açsa Açılsın tayfa başlar geçmiş olsun demeye kusura bakmayın ama türk eğitim sistemi ortada okuduğunu anlamayan insanlarımız var, meraklısı PISA/ALES sınavlarını okusun :D.

Açılmaması aileler için iyi olur açılırsa ve öğrenciler virüs kapıp ailesinden ölüme sebebiyet verirse vebali malum bakana hakkını helal etmesin.

Sırf kendi özel okulları açılcak diye insanları riske atmak mantıksızdır ben ailemden birini okuldan getirdiğin virüs yüzünden kaybedersem okulların açılmasına vesile olan herkese hakkım helal değildir.

"MöRoKk Yaa Oçolson ogronco ovdo tombol"(!)

Düzenleme: Deve tuncay hocamız gülmüş :).

Son düzenleme:
Eğitim görmek isteyenlerin suçu nedir?
Okullar başlasa, okullara sövecek insanlarsınız. Hiçbir şey insan sağlığından daha değerli değildir. Sen kendi sağlığını ve ailenin hayatını önemsemeyebilirsin bu senin sorunun. Herkes senin gibi vurdumduymaz olmak zorunda değil. Okulda virüs kapıp ailene ve yakınlarının ölümüne sebep olsan bu vicdan azabıyla nasıl yaşayacaksın merak ediyorum? Sadece akraba meselesi de değil olay diğer bireylerinde ölümüne sebebiyet verebilirsin.

Asosyal yağ torbaları, tenekeler, buruşmuş beyinliler, maymun diyerek kimseyi aşağılamaya, hakaret etmeye hakkında yok.

Konuyu kilitliyorum. Ortalık savaş alanına dönmüş, tartışma daha da büyümesin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı