15 Tatilde nakil olur mu?

Ademsh

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M PRO VD-İ5 6500-GTX 750 Tİ-16GB DDR4 3200MHZ
Merhaba, ilk olarak söyleyeyim 10. sınıfım 15 tatilde nakil yapmaya çalıştım okulun son 3 haftası nakiller kabul olmuyor dedi. Bu son hafta Çarşamba günü açıldı dediler "ortaöğretim kurumları nakil işlemleri dönem geçiş çalışmaları nedeniyle kapatılmıştır" hatası alıyorum. Olduğum şehirden başka okula gideceğim ne zaman nakil kabul olacak bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ilk olarak söyleyeyim 10. sınıfım 15 tatilde nakil yapmaya çalıştım okulun son 3 haftası nakiller kabul olmuyor dedi. Bu son hafta Çarşamba günü açıldı dediler "ortaöğretim kurumları nakil işlemleri dönem geçiş çalışmaları nedeniyle kapatılmıştır" hatası alıyorum. Olduğum şehirden başka okula gideceğim ne zaman nakil kabul olacak bilen var mı?
Hocam Pazartesi gününden önce nakil yapamazsınız. Pazartesinden itibaren şubat sonuna kadar haftalık, ardından yine sınıf atlatma işlemleri olan son 3 haftadan önce aylık nakil olacak. Haftalıkta ilgili haftanın son günü Cuma, aylıkta ilgili ayın son iş günü nakil durumu belli olur. İyi sosyaller.

Hocam pazartesi gününden önce nakil yapamazsınız. Pazartesinden itibaren şubat sonuna kadar haftalık, ardından yine sınıf atlatma işlemleri olan son 3 haftadan önce aylık nakil olacak. Haftalıkta ilgili haftanın son günü cuma, aylıkta ilgili ayın son iş günü nakil durumu belli olur. İyi sosyaller.

Yani pazartesi nakil alabilirim değil mi hata almadan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı