15 yaşına göre çok mu bilgiliyim?

RainbowwOnSky

Decapat
Katılım
8 Ekim 2020
Mesajlar
3.274
Makaleler
2
Çözümler
15
Yer
7 Jully 2022 Madrid, Spain
Anladım ama bizde demişsiniz bizde biraz geniş olur o minik parçaların birinin yanlış takılması çok büyük sonuçlara neden olabiliyor siz yapabilirsiniz ben yapamazsınız demedim sadece soru sordum :)
Bende soruya cevap verdim. :)

O yapılabilecek hataları yapmamayı öğrenebiliriz.

Ama bildikleriniz güzel şeyler. Eski mesajımı biraz daha okursanız anlarsınız.
 

blak1ss

Picopat
Katılım
22 Eylül 2021
Mesajlar
269
Bilgili demeyelim de yetenekli diyelim. Zira bunlar üç beş denemeyle herkesin yapabileceği işler. Demek ki sizin eliniz daha yatkın ve aklınız da bu konuları daha hızlı kavrıyor. Kendinizi bu konuda iyice geliştirip meslek haline getirebilirsiniz.
 

Frzoom

Picopat
Katılım
29 Mart 2021
Mesajlar
246
Arkadaşlar başından egolusun falan diyecek insanlar hava atma diyecek insanlar lütfen yazmasın ben sadece bilgi alma amaçlı bu konuyu açıyorum.
Şimdi arkadaşlar ben şu an lise 2 meslek lisesinde bilişim bölümündeyim ona rağmen sıvı temaslı telefon tamiri açılmayan telefon tamiri, batarya değişimi, iPhone ekran değişimi, batarya değişimi vb. laptop batarya değişimi(gömülü) laptop temizliği soket tamiri, ekran tamiri, klavye, mouse, hoparlör, kulaklık, drone, kumandalı araba, ses bombası radyo tamiri vb. yapabiliyorum. Sizce bunda fazla bir bilgiye sahip miyim? Çevremdeki çoğu kişi madem bu kadar biliyorsun neden telefoncuda çalışmıyorsun falan diyorlar sizce yeteri kadar bilgim var mı?

Bence sen çok bilmiyorsun etrafındakiler az biliyor. Ceza misali.
 
Yukarı