15 yaşına göre çok mu bilgiliyim?

"çok mu bilgiliyim"den kastınız ne anlayamadım?
Çevresinin teknolojiye ilgisizliği yüzünden birkaç konuda daha iyi biliyor olmasını sorgulamış. Öyle bir soru işte hocam.

Anladım ama bizde demişsiniz bizde biraz geniş olur o minik parçaların birinin yanlış takılması çok büyük sonuçlara neden olabiliyor siz yapabilirsiniz ben yapamazsınız demedim sadece soru sordum :)
Bende soruya cevap verdim. :)

O yapılabilecek hataları yapmamayı öğrenebiliriz.

Ama bildikleriniz güzel şeyler. Eski mesajımı biraz daha okursanız anlarsınız.

@Moolong İlgi alanlarınızın geniş olması çok iyi, yaş konusunda da olan avantajınız nedeniyle ilgi alanlarınızı daha da arttırabilirsiniz.

Bilgili demeyelim de yetenekli diyelim. Zira bunlar üç beş denemeyle herkesin yapabileceği işler. Demek ki sizin eliniz daha yatkın ve aklınız da bu konuları daha hızlı kavrıyor. Kendinizi bu konuda iyice geliştirip meslek haline getirebilirsiniz.

Arkadaşlar başından egolusun falan diyecek insanlar hava atma diyecek insanlar lütfen yazmasın ben sadece bilgi alma amaçlı bu konuyu açıyorum.
Şimdi arkadaşlar ben şu an lise 2 meslek lisesinde bilişim bölümündeyim ona rağmen sıvı temaslı telefon tamiri açılmayan telefon tamiri, batarya değişimi, iPhone ekran değişimi, batarya değişimi vb. laptop batarya değişimi(gömülü) laptop temizliği soket tamiri, ekran tamiri, klavye, mouse, hoparlör, kulaklık, drone, kumandalı araba, ses bombası radyo tamiri vb. yapabiliyorum. Sizce bunda fazla bir bilgiye sahip miyim? Çevremdeki çoğu kişi madem bu kadar biliyorsun neden telefoncuda çalışmıyorsun falan diyorlar sizce yeteri kadar bilgim var mı?

Bence sen çok bilmiyorsun etrafındakiler az biliyor. Ceza misali.

Geri
Yukarı