15 yaşında boyum uzamıyor

Xavier180

Centipat
Yer
Manchester
Arkadaşlar 15 yaşındayım boyum son 4 aydır 168'de kaldı, hiç uzamıyor, ne yapabilirim? Sokakta yaşıtlarıma bakıyorum zamanında benden kısa olanlar beni hep geçmiş, sizce benim uzamama sebebim nedir? Acaba kronik bağırsak hastalığım olduğu için midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
10. sınıfın başından 11. sınıfın sonuna kadar genelde çok uzuyor erkekler. Tabii sonradan da uzama devam edebilir ama bu dönemler kadar çok olmuyor. Acele etme bekle derim.

170 cm abin olarak da bir tavsiye vereyim. Boyumu ben de lise döneminde çok kafaya takıyordum, zamanla geçiyor. Çözüm ise özgüvenini yüksek tutmak. Ondan sonra hiç kafaya takmamaya başlıyorsun. Bilgili ve başarılı olup özgüvenini arttırmaya bak derim.

10. sınıfın başından 11. sınıfın sonuna kadar genelde çok uzuyor erkekler. Tabii sonradan da uzama devam edebilir ama bu dönemler kadar çok olmuyor. Acele etme bekle derim.

170 cm abin olarak da bir tavsiye vereyim. Boyumu ben de lise döneminde çok kafaya takıyordum, zamanla geçiyor. Çözüm ise özgüvenini yüksek tutmak. Ondan sonra hiç kafaya takmamaya başlıyorsun. Bilgili ve başarılı olup özgüvenini arttırmaya bak derim.
Aslında özgüvenim yüksek sayılır, ama bakıyorum bazı 8. 9. sınıftaki çocuklara yanımdan geçerken önümü bile göremediğim oluyor, bu da benim özgüvenimi düşürüyor, yeni nesil gerçekten çok uzun ya

Aslında öz güvenim yüksek sayılır, ama bakıyorum bazı 8. 9. sınıftaki çocuklara yanımdan geçerken önümü bile göremediğim oluyor, bu da benim öz güvenimi düşürüyor, yeni nesil gerçekten çok uzun ya.

15 yaşındayım lise 2'ye geçtim benim boyumda 1.70 civarı, çok takılacak bir durum değil aslında. Önerim günde toplam 1 saat barfiks demirine asılman :D faydasını görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı