15 yaşında diş teli taktırmak ne kadar tutar?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Merhaba arkadaşlar, dişlerim çok düzgün değil. İzmir'de yaşıyorum ve 15 yaşındayım. Devlet hastanesini beklersek 18 yaşında diyorlar sanırım en son öyleydi ben en son 12 yaşında görülmeye gittim uzak diye. Özel hastanede taktırma gibi bir düşüncem var. Tahmini kaç bin TL olur? İzmir'de yaşayıp özel hastanede taktıran varsa eğer veya soran varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, dişlerim çok düzgün değil. İzmir'de yaşıyorum ve 15 yaşındayım. Devlet hastanesini beklersek 18 yaşında diyorlar sanırım en son öyleydi ben en son 12 yaşında görülmeye gittim uzak diye. Özel hastanede taktırma gibi bir düşüncem var. Tahmini kaç bin TL olur? İzmir'de yaşayıp özel hastanede taktıran varsa eğer veya soran varsa.

Ben özel hastanede ek aletler ile 13 bin liraya mal ettim 1.5 yıl oldu.
Devlet hastanesinde sadece malzeme parası veriyorsunuz diye biliyorum fiyatı 5-7 arası bir şey sanırım arkadaşa sormuştum zamanında.

"Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB)'nin belirlediği 2022 yılı ortodontik tedavi taban fiyatlarına göre, Çift çene diş teli tedavileri 8500 TL ile 12.500 TL aralığında, tek çeneye uygulanan tedaviler ise 5500 TL ile 7000 TL aralığında değişmektedir." İnternette böyle yazıyor.

Geri
Yukarı