15 yaşında e-spor işiyle uğraşılır mı?

BED040

Centipat
Daha fazla  
CS:GO'da 15 yaşında soğuk ellerimle rekabetçide legendary Eagle ve FACEIT 7 Level'i görmüş birisi olarak kendimi e-spor işlerinde görmek istemekten alıkoyamıyorum.
Kendime güvenim ne fazla ne de az. Sizce küçük turnuvalara katılıp kendimi gösterebilir miyim? Ve yükselebilir miyim Türkiye şu konumdayken?

Monitörüm 75 Hz.

CS:GO'da 15 yaşında soğuk ellerimle rekabetçide legendary Eagle ve FACEIT 7 Level'i görmüş birisi olarak kendimi e-spor işlerinde görmek istemekten alıkoyamıyorum.
Kendime güvenim ne fazla ne de az. Sizce küçük turnuvalara katılıp kendimi gösterebilir miyim? Ve yükselebilir miyim Türkiye şu konumdayken?

Monitörüm 75 Hz.
Hayallerini kırmak istemem fakat düşünme bile bence.

Çok iyiler var kanka zor iyi sistemi geç FPL'e çıkanlar bile adam akıllı para kazanamıyor Valorant radyant olursan anca bir ihtimal o da zor çok fazla radyant var kendi farkını ortaya koyman lazım ve tanınman lazım az çok yayıncılarla muhatap olabilirsin falan.

LE gibi bir rank ile olmaz ne yazık ki. FaceIT oynamadığım için level 7 iyi mi bilmiyorum. 60Hz monitör ile globale %80 küsür bir winrate ile 35-50 kill ortalaması ile çıktım hatta 60 killi görmüştüm birkaç sene önce bırakmadan oyunu. Elbette olabilirsiniz yaşınız engel değil hatta sizden genç o kadar fazla üst düzey oyuncu var. Elbette turnuvalara katılabilirsiniz.

Çok iyiler var kanka zor iyi sistemi geç FPL'e çıkanlar bile adam akıllı para kazanamıyor Valorant radyant olursan anca bir ihtimal o da zor çok fazla radyant var kendi farkını ortaya koyman lazım ve tanınman lazım az çok yayıncılarla muhatap olabilirsin falan.

O yol var zaten kafamda. Büyük bir e-sporcuya danışıp tavsiyeler almak gibi.

Geri
Yukarı