15 yaşında iken boy ve kilonuz kaçtı

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
14 yaşındayım 15 gün sonra 15 yaşıma gireceğim boyum 1.74 kilom 51.4, kilom boyuma göre çok az nasıl kilo alabilirim ve sizlerin 15 yaşında iken boy ve kilonuz kaçtı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.71'dim. Ve 58 kiloydum. Herkesin kemik yapısı aynı olmuyor. Bunu bileklerden de anlayabiliriz. Kemiklerin iri olması kiloyu arttırır. Gelişme döneminde obezlik durumuna erişilmediği sürece kafaya takılmaması gerekir.

15 yaşındayken 186 boyundaydım ve 128 kiloydum sanırım. Sonra okulu bıraktım bazı durumlar oldu, evde dururken 1-2 sene içinde 78 kiloya düştüm. Şu anda 23 yaşındayım ve hala daha kilomu koruyorum. İşin garip yanı boyum hala 186.
Ve artık gerçekten istesem de kilo alamıyorum bu çok rahatlatıyor beni. Vücudum istemiyor yani fazla abur cubur. Eskiden 4 tane tam döner yeyip üstüne o büyük milka çikolatalardan 7-8 tane yerdim doymazdım şu anda 1 tane yetiyor. ve 78-84 arasıyım hep... Evde durunca kendime geldim gerçekten kendimi buldum.

Boyum 186 ve kilom 85 ( her şeyi görmemiş gibi yememden kaynaklı 1 sene önce 77KG civarıydım 178 civarı boyum vardı).

Yeni konular

Geri
Yukarı