15 yaşında internetten nasıl para kazanılır?

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Merhaba, ben 15 yaşındayım. Az çok Premiere Pro bilgim var o kadar. Sizce neler yapabilirim? Bionluk vs. düşündüm ama 18 yaş ve banka hesabı istiyorlar. Site yapıp satmayı düşündüm ama ne HTML ne PHP, hiçbir bilgim yok sayılır ve para var diye de bildiğim işe girmek mantıksız geliyor. Ne yapmamı önerirsiniz?
Düzenleme: YouTube ile uğraşıyorum 2 haftadır canlı yayında yapıyorum fakat henüz bağış almadım ayrıca vergi sorunu da olduğu için bu aralar bağışı kapattım vergi olayı nasıl oluyor anlatırsanız sevinirim.

Premiere Pro'nun yanında After Effects ve Photoshop'u da öğrenebilirsen sana mükemmel faydaları olacaktır.
PHP yerine Javascript öğrenmeni şiddetle öneririm.
Vergi dairesindekiler küçük gelirlerin peşine pek düşmüyorlar bildiğim kadarıyla.

Site yapıp satanlara HTML ve PHP gökten inmiyor ya hocam öğrenip yapıyorlar bu işi, kısa vadede para kazanamazsın kolay kolay al sat yapabilirsin ancak öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı