15 yaşında mastürbasyon nasıl bırakılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@XuaQL ben size dininize saygısızlık yapanlar hakkında tekradan özür diliyorum. Çok saygılı bir insansınız. Umarım, bir daha görüşme firsatimiz olur.

Ben kimseye bir dini itelemedim, size Ateist olun da demedim.
Size dininizin çelişkilerini gösterdim.
Neden inanmak istemiyorsunuz?

Ayrıca benim dinimin çelişkilerini de bana anlatabilirsiniz. Bu ayıp değil, aksine karşı taraf için iyi bir şeydir.
Benim onlara göre dediğim gibi bir yorumum var. Kur'an-ı kaç defa okudum fakat burada açıklama yaparsam büyük bir tartışma çıkacak. Tüm diğer herkes gülme emojisi atmaya devam edecek bu riski göze alamam özür dilerim.

Forumdakilerin cinsel ilişki seviyesi Afrika değerinde. HAHA atanlar, dalga geçenler, sanki kendi evlatları hiçbir zaman olmayacakmış gibi davrananlar.. Sadece erkekler değil kızlar da bağımlısı oluyor bunun. Çocuk gelmiş düzgün gibi abiler varsa sorunuma cevap söylesin diye konu açmış. Tabii bazı insanların beyin seviyesi 1 aylık toplam masturbasyon sayısından az olunca böyle şeyler çıkabiliyor ortaya.

@Xeloth Haftada 2 tane olacak şekilde sorun çıkartmaz. 20 gün yanlış olur.

Ha bir de hard Müslümanlar var. Günlük masturbasyondan beter.

Reis günah işliyorsun. Allah'ın kafirlerle arkadaşlık etmeyin dediğini bilmiyor muydun yoksa?
AHAHAHAHAH

Şu an adamlar yanımda Lehçe konuşuyor. Katolikler;

1659655312557.png

Size gönderdiğim metne cevap vermediniz.
Hangi metin? Dediklerine neden inanmiyorsunuz kısmı mı? Dediğim gibi yorumlarım var ve bunları çelişki olarak görmüyorum. Bu yaptığınız saygısızlık değil mi? Açıklama yapıyorum yaptığınız şeyler gülme emojisi atmak ve şöyle böyle yanlış demek daha fazla yorum yapmayacağım. Cidden şu saatte başım ağrıdı. Bir arkadaşımıza yardımcı olurum diye yazdığım mesajı siz Kur'an yanlış şöyle böyle diye bir konuya çevirdiniz. Ama evet ben yanlış söylüyorum. İyi sosyaller dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı