15 yaşında nasıl para kazanılabilir?

Yaşım 15. Korona yüzünden iş bulamıyorum, hem de 18 yaş altı olduğum için almak istemiyorlar. Para kazanmak için başka ne yapmalıyım? İnternetten para kazanma diye birçok video var ama YouTube gibi yöntemler istemiyorum. YouTube'da izlenme ve abone şartı var. Uzun bir süre beklemem gerekir. Ben normal çalışma gibi 1 aydan sonra paramı almak istiyorum. Başka ne tür yollar var? Helal yoldan para kazanmak istiyorum. Buna göre siteler var mı? Veya başka ne yapmalıyım?😰

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşım 15. Korona yüzünden iş bulamıyorum, hem de 18 yaş altı olduğum için almak istemiyorlar. Para kazanmak için başka ne yapmalıyım? İnternetten para kazanma diye birçok video var ama YouTube gibi yöntemler istemiyorum. YouTube'da izlenme ve abone şartı var. Uzun bir süre beklemem gerekir. Ben normal çalışma gibi 1 aydan sonra paramı almak istiyorum. Başka ne tür yollar var? Helal yoldan para kazanmak istiyorum. Buna göre siteler var mı? Veya başka ne yapmalıyım?😰
Yaz aylarında sahilleri deneyin, olmadı simitçi , ayakkabı boyayıcısı olun.

Bilgisayar ve internetin elverişliyse , ortalama bir oyuncu isen twich üzerinden yayın yaparak para kazanabilirsin.Tabi sabır işi.

Ama benim tavsiyem üniversite de okumayı planladığın bölüm, örnek vereyim pc müh. olmak gibi bir planın varsa, o alanda bir yere başvur(şahıs firmaları olabilir, kurumsallar 18 yaş altı degerlendirmezler stajyer haricinde), gerekirse ilk 1-2 ay ücret almadan çalış yol yemek al yeter.Bu şekilde hem bölümün acısından basitte olsa bir şeyler ögrenmis olursun, hem calıstıgın yerdeki ilişkilerin ilerde işine yarayacaktır.

Geri
Yukarı