15 yaşında nerede çalışılabilir?

Hocam ben 13-14 yaşından beri çalışan biri olarak söyleyebilirimki eğer herhangi bir konuda bilginiz yoksa çırak olarak çalışırsınız berber gibi yerler genelde kalfa olana kadar haftada 50-100 verirler veya hiç vermezler kalfa olunca haftalık veya koltuk başı para alırsın fakat berber dışında oto sanayi fakat yorar çırakkende ezilirsin ama bu yaşta hangi işe girersen gir çoğu yerde az da olsa ezilirsin fakat bence sorun değil zamanla alışırsın bende açık lisedeyim bu arada.

Arkadaşlar 15 yaşındayım açık liseye gidiyorum zaman sıkıntım çok fazla yok şöyle maaşı beni üzmeyecek eve çok yorularak perişan halde dönmeyeceğim bir iş istiyorum çünkü haftanın 5 günü spor salonuna gidiyorum. Yani sizden istediğim beni üzmeyecek iş yeri olarak sizce nerelerde çalışabilirim?

Oto kuaförde çalışmak en rahatı bence, parası da fena değil.

Hocam ben 13-14 yaşından beri çalışan biri olarak söyleyebilirimki eğer herhangi bir konuda bilginiz yoksa çırak olarak çalışırsınız berber gibi yerler genelde kalfa olana kadar haftada 50-100 verirler veya hiç vermezler kalfa olunca haftalık veya koltuk başı para alırsın fakat berber dışında oto sanayi fakat yorar çırakkende ezilirsin ama bu yaşta hangi işe girersen gir çoğu yerde az da olsa ezilirsin fakat bence sorun değil zamanla alışırsın bende açık lisedeyim bu arada.

Anlıyorum hocam siz hangi işte çalışıyorsunuz fikir için söyleyebilir misiniz ?

Oto kuaförde çalışmak en rahatı bence, parası da fena değil.

Hocam oto yıkama aklıma en çok yatanı zaten dediğiniz gibi parasıda kötü olmaz yakınlardaki yerlere soracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı