15 yaşında okula gidemeyip çalışmak zorunda olmak

Babanla konuş ve işten ayrıl oku mutlaka sen çocuksun devletten sen destekde iste.
edit; Pardon.
Devlet tarafından yapılan şartlı eğitim yardımı SED yardımı olarak bilinir. Okuyan çocuklara verilen sed yardımı her sene Aile ve Çalışma Bakanlığı tarafından hesaplanarak ödenmektedir. 2022 yılı için okuyan çocuğa verilen eğitim yardımı 1259 TL olarak açıklanmıştır.

Devletin aşkı suriyelileri varken... Sanmıyorum.

Bilip bilmeden mesaj yazmayın lütfen sizde durumu iyice abartınız en azından devletten mutlaka destek iste unicefe başvur hiçbir çocuk zorla çalıştırılamaz çocuk haklarınız ihlal ediliyor acilen devletten destek iste ve işten ayrıl durumu babanla konuş bu durumu.

SED Hizmeti kapsamında müracaatçılardan istenecek belgeler nelerdir? İl Müdürlüğü veya Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüklerine şahsen, dilekçeyle ve e -devlet üzerinden elektronik ortamda başvuru yapılabilir.

Bunu sen araştır fakat yazın işten ayrıl bursluluk sınavına gir ders çalış ve ayrıca devletten yardım al.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim e-Devlet üzerinden başvuru yapmaya çalışıcağım

Yeni konular

Geri
Yukarı