15 Yaşında Türk Sanat Müziği Dinlemek Dalga Konusu mu?

12 yaşında Zeki Müren dinlemeye başladım. Lise yıllarımda arabesk fantazi takıldım. Arada yabancı dinlerdim. Askerde sadece yabancı dinlemeye başladım. Sonrası hep öyle devam etti. Artık arabesk vs. dinlemiyorum. Ama insanın o an ki ruh haline bağlı olarak dinleyeceği parçalar değişebiliyor. Tamamen kulak zevki ve ruh hali durumu :)

Selamlar ağabeyler ablalar, sorum şudur ki:

Arkadaş ortamında müzik konuları açıldığında herkes Rap falan dinliyor. Ve ben de Türk sanat müziği dinlediğimde benle dalga geçiliyor.
Sizce de yaşıma göre Türk sanat müziği dinlemek uygun değil midir?

Yaşım: 15
Merak ettim, neler dinliyorsun?

Selamlar ağabeyler ablalar, sorum şudur ki:

Arkadaş ortamında müzik konuları açıldığında herkes Rap falan dinliyor. Ve ben de Türk sanat müziği dinlediğimde benle dalga geçiliyor.
Sizce de yaşıma göre Türk sanat müziği dinlemek uygun değil midir?

Yaşım: 15
Tabiki de hayır. Aksine bu, senin kültürlü olduğunu gösteriyor. Hiç kimse bu ağzı bozuk IQ'sü düşük malları dinlemek zorunda değil. Ben de ona bakılırsa 13 yaşındayım ve Barış Manço, MFÖ, vb. şahısları / grupları çok seviyorum. Ben, bu seninle dalga geçenlerin ileride birer sokak serserisi olacağını düşünüyorum. (HER TÜRKÇE RAP DİNLEYEN KİŞİLER SERSERİDİR DEMİYORUM. BAKILMASI GEREKEN KONU, TÜRKÇE RAP'İ NASIL, NEYE GÖRE VE HANGİ KAFADA DİNLEDİĞİDİR!)

Arkadaşlarının dinlediği müzik alay konusu. 21 yaşındayım yalnızca ney, makamlı musikiler ve eski rap dinliyorum.

Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım. ( Nakarat x100)

Cahil ülkemin cahil insanları çok bir şey beklemiyorum bu nesilden. Hayır kardeşim dalga konusu falan değil herkesin zevki farklıdır insanların buna saygı duymamaları aptallıktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı