150.000-200.000 TL Sedan Otomobil Önerisi

,

Hocam şöyle anlatayım bende de renault clio var, o mesafede Max 500 yakar ama konfor 0 hocam. Daha önce Mercedes kompresör vardı e serisi. Yakıyordu yaklaşık km başı 45 kr ama cidden o konfora değiyordu. Bu araçta konfor 0 sırf ev aldığım için yoksa ne yapacağım clio yu. 90.000 ₺ bandında iyi ama konfor anlamında iyi konuşamayacağım.
Maalesef öyle ya. 99 Model Laguna kullandık şantiyeler arası git gel için bir süre, o bile daha konforlu emin olun. Eskiden orta/düşük segment arabalar bile konforluydu fakat şimdilerde maalesef öyle değil. Yakıt olarak mükemmel tasarruf edebiliyoruz ama gel gelelim ki çoğu zaman oturmak bile istenmiyor o koltuklara.

Allah kaza bela vermesin. İnşallah sizi tam olarak mutlu edecek bir arabaya binersiniz.

A.

Maalesef öyle ya. 99 model laguna kullandık şantiyeler arası git gel için bir süre, o bile daha konforlu emin olun. Eskiden orta/düşük segment arabalar bile konforluydu fakat şimdilerde maalesef öyle değil. Yakıt olarak mükemmel tasarruf edebiliyoruz ama gel gelelim ki çoğu zaman oturmak bile istenmiyor o koltuklara.

Allah kaza bela vermesin. İnşallah sizi tam olarak mutlu edecek bir arabaya binersiniz.

İnşaallah hocam. Borçlar bitsin inşaallah. Valla hocam ben şunu anladım. Araba alacaksan yüksek model orta seviye almaktansa düşük yıl biraz yüksek km yüksek sınıf araba almak daha mantıklı cidden. İşin şöyle bı durumu da var. Ben Mercedes'e 200₺ vergi bile vermezken clio benden 675×2 vergi alıyor. Bı de salıya randevu aldık tüvtürk'e bı de 400 oraya ... Az önce volvonun fiyat listesine baktım adamlar arabanın hem vergili hem vergisiz fiyatını koymuşlar. Vergisiz 190.000₺ vergili 474.000 ₺ araç araba almıyoruz vergi alıyoruz ... İyi geceler.

Dizeller hakkında yorum yapamayacağım çünkü çevremde kullanan hiç yok maalesef. Yalıtım olarak ise içiniz rahat olsun, soğutma borusu değiştirdikten sonra test için 250Km/h üstüne çıkarken bile usta ile çok rahat muhabbet ettik. Elbette o hızlarda baş ağrıtıyor ama her gün o hızlara çıkmıyoruz değil mi? O yüzden ses yalıtımı başarılı. Volvolar çok sağlamdır, sorun yaşayan çok çok nadirdir. Maalesef bana çok sıkıntı ve masraf çıkardı çünkü eski sahibi motor yedirdiği için yeni motor takılmış ve takan usta düzgün yapmamış işini ama şuan sağlam ve tabiri caizse tadından yenmiyor. Vites konusuna gelecek olursak ben ilk kullandığımda arabada "vites" olduğunu fark edemedim. Çünkü geçişler o kadar seri ve yumuşak ki hangi viteste olduğunuzu ve vites atıp atmadığını çoğu zaman anlayamıyorsunuz. Kasa olarak makyaj geçirmedi sadece direksiyon derisi aşırı yıprandığı için deri değişti. Ve son olarak yeni modellerin içi neredeyse aynı. Volvo neden değiştirmemiş bilemiyorum artık.

Kesinlikle değiyor ya. Ankara'dan Aydın/Didim'e gitmiştim bu yaz. Sadece git gel 1500-1600₺ tuttu ki orada kullandığımı da eklersem 1 haftada aşağı yukarı 2500₺ sadece yakıta gitti.
Yorumlarınız için, vakit ayırıp yazdığınız için çok teşekkür ederim. Artık S60’ı da düşüneceğiz.

1.6 benzinli flame paket atmosferik 2020 corollayı bir deneyin derim test sürüşü olarak. Aradığınız kriterlerin bir çoğunun aynı anda ve 2. El piyasasında denk gelmesi ancak tanıdık ile olur. Ya da acele etmeden, 1 2 ay boyunca sürekli ilanları takip edip yeni düşen fırsatları kovalayacaksınız. Yaşadığınız şehirdeki servis çok önemli. Şehirden şehire değişir. Şikayetvar sitesinden servis yorumlarını okuyun. Marka adı değil servis adı yazarak aratmalısınız. Çok pişkin ve bencil servis işletmeleri var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı