150.000 TL araba önerisi

Dizel vs yazmadığınız için ve uzun yol kullanacağınız için yol tutuşu iyi, konforu yeterli ve 4 kişi için olarak düşündüm. Dizel olarak Megane 2 de bakabilirsiniz en azından 1.5DCI sizi hem yakıt hem performans olarak memnun edecektir.
Teşekkür ederim bakıyorum hemen
Piyasası 150 bin 2005-2006-2007 modellerin.
Sadece 5 araç çıktı sahibindende

Hocam ağır hasarlı bu
Ağır hasarlı olmasına çok dikkat ediyorsanız çok iyi bir ekspere sokun alacağınız aracı. Piyasadaki araçların çoğu ağır hasarlı zaten. Sadece kaskosuz binildiği için ağır hasar kaydı girilmiyor kaza yapan araçlara. Bu arada eğer bir arabaya ağır hasar kaydı girildiyse ya airbagler patlamıştır, ya da 4 akstan biri kopmuştur. Çok iyi bir eksper gerekiyor dediğim gibi, bu hasar olayına çok takılmayın eksper önemli.

Kusura bakmayın cümleleri atlaya atlaya okuduğumdan gözümden kaçmış. Ama bulunuyor yine de siz yanlış yazmış olmayasınız? Fiyat kısmından filtreleyin aramaları. Şu şekilde hazır link bırakayım Camlı Van Volkswagen Caddy Fiyatları & Modelleri sahibinden.com'da.
Teşekkür ederim
Ağır hasarlı olmasına çok dikkat ediyorsanız çok iyi bir ekspere sokun alacağınız aracı. Piyasadaki araçların çoğu ağır hasarlı zaten. Sadece kaskosuz binildiği için ağır hasar kaydı girilmiyor kaza yapan araçlara. Bu arada eğer bir arabaya ağır hasar kaydı girildiyse ya airbagler patlamıştır, ya da 4 akstan biri kopmuştur. Çok iyi bir eksper gerekiyor dediğim gibi, bu hasar olayına çok takılmayın eksper önemli.
Aynen zaten kesinlikle bunu yapacağız sanayici tanıdığım çok onlarla konuşacağım

@sens4k hocam haklı. Volkswagen / Caddy / 1.9 TDI Kombi / hatasız orijinal arayana sahibinden.comda - 1023442417 birde bu çarptı gözüme. İnanılmaz artmış Caddy fiyatları. En azından 2-3 ay önce böyle değildi fiyatlar.
Bakıyorum. Bir de fiorino alınır mı?
@sens4k hocam haklı. Volkswagen / Caddy / 1.9 TDI Kombi / hatasız orijinal arayana sahibinden.comda - 1023442417 birde bu çarptı gözüme. İnanılmaz artmış Caddy fiyatları. En azından 2-3 ay önce böyle değildi fiyatlar.
Bakıyorum. Bir de fiorino alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı