150-170 TL oyun için kulaklık önerisi

RohkeaTR

Decapat
Gamepower Medusa 7.1 ile James Donkey 711 arasında kaldım. Aslında 7.1 olması sorun değil sadece mikrofonu ve sesi kaliteli olacak bir kulaklık arıyorum, öneriye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside aynı tip kulaklık aradaki tek fark isimlerinin farklı olması. Bende 712 var.

Bu fiyata Trust, Rampage, Snopy gibi markalar var, bu markaları ben daha önce kullandığımda hiç tatmin etmemişti. Bence biraz daha bekle az daha para koy bu markalar dışında bir kulaklık al.

Hocam bunu söylemekten ve duymaktan nefret ederim ama gerçekten üzerine biraz daha ekleyip "Cooler Master Pulse MH530" almanı tavsiye ederim.

Biliyorum belki bütçen o kadar değildir ama gerekirse 1 ay bekle yine de bu dediğimi al çünkü o ikisi arasında kaldığın kulaklıklar malesef seni pişman edebilir bir süre sonra. 200 onlara vereceğine biraz bekle 100 daha biriktir CM MH530 al.

Gamepower Medusa modelini önerebilirim. Mikrofonu güzel ses kalitesi fiyatına göre normal. Kendi ses kartı var. Bir tek eksisi bilgisayar kapalı halde iken bile USB den aldığı güçle LED ışığı yanıyor. Detaylı incelemesi YouTube de bulabilirsin

Gamepower Medusa modelini önerebilirim. Mikrofonu güzel ses kalitesi fiyatına göre normal. Kendi ses kartı var. Bir tek eksisi bilgisayar kapalı halde iken bile USB den aldığı güçle LED ışığı yanıyor. Detaylı incelemesi YouTube de bulabilirsin
Aynısı James Donkey içinde geçerli. Dediğim gibi ikiside aynı ürün aradaki tek fark isimlerinin farklı olması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı