150-180 TL direksiyon seti önerisi

ÜRÜN:
Bu iyi gibi senin verdiğinin vites kısmı direksiyona çok yakın ve çok küçük, direksiyondan bağımsız olanlar daha iyi ama direksiyon kaç derece dönüyor onu bilmiyorum satıcıya sormak gerekli.

Öncelikle beklentin ne? Eğer dönüş açısı önemli değil bütçemi aşamam dersen Logitech Momo'lara bakmalısın. Sıfırını bulmak çok zor 2.el olarak alabilirsin. Dönüş açısı 900 derece olanlardan istiyorsan o zaman minimum Logitech Driving Force GT almalısın. Onunda sıfırını bulmak çok zor 2. elleri de 350-400 den başlar. Bütçe sıkıntı değil, en iyilerinden olsun dersen G29'a bakabilirsin.

ÜRÜN:
Bu iyi gibi senin verdiğinin vites kısmı direksiyona çok yakın ve çok küçük, direksiyondan bağımsız olanlar daha iyi ama direksiyon kaç derece dönüyor onu bilmiyorum satıcıya sormak gerekli.
Kaç derece olması gerekiyor ?
Öncelikle beklentin ne? Eğer dönüş açısı önemli değil bütçemi aşamam dersen Logitech Momo'lara bakmalısın. Sıfırını bulmak çok zor 2.el olarak alabilirsin. Dönüş açısı 900 derece olanlardan istiyorsan o zaman minimum Logitech Driving Force GT almalısın. Onunda sıfırını bulmak çok zor 2. elleri de 350-400 den başlar. Bütçe sıkıntı değil, en iyilerinden olsun dersen G29'a bakabilirsin.
Pek oynamıyorum. Arada bir girip giriş seviyesi birşey arıyorum.
Snopy V5H USB Pro Direksiyon Gamepad Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bu fiyata alacağın en iyi set. Bir arkadaşımda var direksiyoru gerçekten çok iyi. Pedallar el freni ve vites topuzu güzel.
Bi göz atacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı