150-200 TL FIFA 21 gamepad önerileri

mrsezerer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bankacı
Merhabalar, FIFA 21 için gamepad alacağım. Bütçe sınırı olarak 150-200 lirayı belirleyebiliriz çok çok iyi denebilecek gamepad için 300 liraya kadar çıkabilirim. Genel olarak Online lig ve arkadaşlarımla dostluk maçlarında oynamak için arıyorum. Beni ayarla sorun yaratmayacak ve DualShock tuş takımı gibi alışmakta zorlamayacak gamepad önerilerinizi bekliyorum, şimdiden herkese teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla fena olmayan kollar.

Bu bütçede çok kol kullandım ama hiçbiri buna yaklaşamadı parasına oranla. Pusat Pro tamamen balon, ölü bölgelerinden oyun oynanamıyor. 170 liralık kol kadar tetik performansı yok.

Bu bütçede çok kol kullandım ama hiçbiri buna yaklaşamadı parasına oranla. Pusat Pro tamamen balon, ölü bölgelerinden oyun oynanamıyor. 170 liralık kol kadar tetik performansı yok.

Peki PC için kullanımda sorun oluyor mu kablolu mu kullanıyoruz ya da tanıtmak için ekstra bir uygulama vs yükleniyor mu FIFA'da malum joystick kullanımında sıkıntı çıkartabiliyor.

Xbox olan da aparatta alınması gerekiyormuş oda pahalıymış diğer kol düşünürebilir teşekkürler.

Peki PC için kullanımda sorun oluyor mu kablolu mu kullanıyoruz ya da tanıtmak için ekstra bir uygulama vs yükleniyor mu FIFA'da malum joystick kullanımında sıkıntı çıkartabiliyor.
FIFA'da x360ce gerekiyor ama diğer oyunlarda Xinput direk algılıyor. Forza bile algıladı ve çok iyi veriyor titreşimleri, FIFA üzerinden açamadım ama titreşimleri x360 üzerinden nasıl yapılacağı ile ilgili bilgim yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı