150-200 TL Klavye ve Fare Önerisi

Reva

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Malum durumda ekipman fiyatları da bir hayli uçtu. Maksimum 220 Tl olacak şekilde klavye ve mouse almak istiyorum ama set olarak değil, ayrı ayrı olsun. Farenin ağır ve büyük olması gayet iyi olur, klavye pek bi önemi yok. Yardımcı olur musunuz?

Malum durumda ekipman fiyatları da bir hayli uçtu. Maksimum 220 TL olacak şekilde klavye ve mouse almak istiyorum ama set olarak değil, ayrı ayrı olsun. Farenin ağır ve büyük olması gayet iyi olur, klavye pek bir önemi yok. Yardımcı olur musunuz?

İndirime girmiş ürünleri bulmaktan başka şansınız yok o fiyata mouse zor alınır ama şansa çok iyi mouse ve klavye buldum hem de ölü fiyata güvenilir sitelerde.

Mouse:Rampage Smx-r27 Voyager 7200 Dpı Rgb Oyuncu Mouse Gaming Mouse | Trendyol

Klavye:Rampage KB-R45 CRASH Siyah USB 3 Renk Zemin Aydınlatmalı US Fiyatı

Veya şöyle bir set alınabilir.

Mouse:Rush FIGHTER RM42 12.800 DPI RGB Işıklı Makro Oyuncu Gaming Mouse | Trendyol

Klavye:RUSH OOPS RK303 Mekanik Hisli Işıklı Oyun Klavyesi Gamer Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleme:
İndirime girmiş ürünleri bulmaktan başka şansınız yok o fiyata mouse zor alınır ama şansa çok iyi mouse ve klavye buldum hem de ölü fiyata güvenilir sitelerde.

Mouse:Rampage Smx-r27 Voyager 7200 Dpı Rgb Oyuncu Mouse Gaming Mouse | Trendyol

Klavye:Rampage KB-R45 CRASH Siyah USB 3 Renk Zemin Aydınlatmalı US Fiyatı

Veya şöyle bir set alınabilir.

Mouse:Rush FIGHTER RM42 12.800 DPI RGB Işıklı Makro Oyuncu Gaming Mouse | Trendyol

Klavye:RUSH OOPS RK303 Mekanik Hisli Işıklı Oyun Klavyesi Gamer Fiyatları ve Özellikleri
Rampage Smx-r27'ye bakmıştım fakat ağırlığını bulamadım hafif mouselar cidden bana itici ve kullanışsız geliyor. Tam ağırlığını siz biliyor musunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı