150-200 TL kulak içi kulaklık önerisi

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Kulak içi kulaklık almak istiyorum. Şu an kullandığım kulaklık Huawei Freelace. Daha önce JBL C100 kullandım. Bassları çok iyi sesi iyi fakat 3-6 ay sonra bozuluyor. Genelde sağ kulaklıktan ses gelmemeye başlıyor. JBL C 100'den daha iyi kulak içi kablolu kulaklık önerisi olan var mı? Bütçe 150 200 civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
JBL T110 Kulak İçi Kablolu Kulaklık Beyaz hem C100'den daha iyi hem de JBL bu fiyata anca Oppo Samsung ve Philips var aralarından bu gayet iyi.

JBL T110 Kulak İçi Kablolu Kulaklık Beyaz hem C100'den daha iyi hem de JBL bu fiyata anca Oppo Samsung ve Philips var aralarından bu gayet iyi.
Ben onu da kullandım. Bence o kadar fark yok C100 den. Hatta aldıktan 3 ay sonra sağ kulaktan az ses gelmeye başlamıştı.

Doğrudur ben de 1 yıl kullanmıştım sol taraftan ses gelmiyordu bende de kulaklık dediğin zaten kulak içiyse kolay bozuluyor.

JBL'ler daha hızlı bozuluyor. Ses kalitesi güzel de 2 sene filan gitse on numara olur. Ben uzun zamandır Bluetooth kulaklık kullanıyorum. Fakat JBL'in sesini Bluetooth kulaklıklarda bulamıyorum özellikle basslarını.

Kulak içi kulaklık önerisi yazmışım sen oyuncu kulaklığı önermişsin.

Bu JBL C100'den daha iyi bir kulaklık değil kullanmıştım.

Geri
Yukarı