150-200 TL Kulaklık Önerisi

Berke Güven

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Snopy SN-RW1 ile Frisby FHP-G1420B arasında kaldım. İkisinde de titreşim ve 7.1 ses desteği var ama sanırım sanal 7.1 imiş. Gerçeği ile sanal arasında ne fark oluyor? Kulaklıklarımda hep kablo kopma sıkıntısı oluyor, elim lehim tuttuğu için bir yere kadar ben tamir edip kullandım ama artık performansı tatmin edici ve sağlam bir ürün arıyorum. Biliyorum bu iki marka da fazla uzun gitmez gibi ama nedense gözüme kaliteli gözüktüler. Bu arada başka önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Snopy SN-RW1 ile Frisby FHP-G1420B arasında kaldım. İkisinde de titreşim ve 7.1 ses desteği var ama sanırım sanal 7.1 imiş. Gerçeği ile sanal arasında ne fark oluyor? Kulaklıklarımda hep kablo kopma sıkıntısı oluyor, elim lehim tuttuğu için bir yere kadar ben tamir edip kullandım ama artık performansı tatmin edici ve sağlam bir ürün arıyorum. Biliyorum bu iki marka da fazla uzun gitmez gibi ama nedense gözüme kaliteli gözüktüler. Bu arada başka önerilere de açığım.
Bluetooth kulaklık düşünür müsün ?
JBL T450BT Wireless Kulaklık CT, OE, Siyah Fiyatı

KINGSTON HyperX Cloud Core - Headset Stinger Bu kulaklığı almalısın.
@Silinen üye kardeşim seni de hep çağırıyoruz kusura bakma.

Ne demek kardeşim. Her zaman. :)

Kesinlikle bu kulaklığı öneririm sağ olsun forumdaki insanlar önerdi diye aldım ve kesinlikle alınır gerek FPS oyunları gerek AAA oyunları olsun gayet başarılı. CS:GO oynuyorsan kesinlikle parasının hakkını verir. Snopy Frisby gibi 5 liralık kulaklara sırf görünüşü ve işe yaramaz bir 7.1 desteği için 200 lira saymayın. HypreX Could Core Stinger öneririm.

bkz:Bir kulaklığa 200 TL verilir mi?

KINGSTON HyperX Cloud Core - Headset Stinger Bu kulaklığı almalısın.
@Silinen üye kardeşim seni de hep çağırıyoruz kusura bakma.
Kaliteli değiller. Cloud Stinger öneririm.

• KINGSTON HyperX Cloud Core - Headset Stinger
Ben Asus Cerberus kullanıyorum. Her şeyi iyi güzel, aparatı falan var çok iyi fakat kafamı ciddi anlamda sıkıyor. Acaba Cloud Stinger'da bu durum nasıldır? Yani saatler boyu durunca elbet ağrıyabilir ama kafayı sıkma durumu nasıl?

Gözlük kullanıyor musun ? Gözlük kullanıyorum ve biraz sıkıyor gözlük yüzünden. Gözlüğü çıkardığımda sıkıntı yok ancak göremiyorum :) . Cihaz gayet rahat ama 2. saaten sonra kulaklara hafif bir terleme oluyor. Bu da gayet normal. Bu arada gözlük yüzünden sıkışma durumu her kulakta olur ve gayet normal.

Kafa bandı gayet yumuşak ve yastık gibi hissetmiyorum. Evde olan fotoğraf atarım kulak için olan yerden bile yumuşak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı