150-200 TL Kulaklık Önerisi

Gözlük kullanıyor musun ? Gözlük kullanıyorum ve biraz sıkıyor gözlük yüzünden. Gözlüğü çıkardığımda sıkıntı yok ancak göremiyorum :) . Cihaz gayet rahat ama 2. saaten sonra kulaklara hafif bir terleme oluyor. Bu da gayet normal. Bu arada gözlük yüzünden sıkışma durumu her kulakta olur ve gayet normal.

Kafa bandı gayet yumuşak ve yastık gibi hissetmiyorum. Evde olan fotoğraf atarım kulak için olan yerden bile yumuşak.
Kulaklık takarken benimde düşmanım oluyor gözlük. Ama şimdi siz öyle deyince bu kulaklığı elden çıkarıp alasım geldi. Bilmiyorum bu saatten sonra alır mıyım ama fikriniz için teşekkür ederim.

Kulaklık takarken benimde düşmanım oluyor gözlük. Ama şimdi siz öyle deyince bu kulaklığı elden çıkarıp alasım geldi. Bilmiyorum bu saatten sonra alır mıyım ama fikriniz için teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim. Şimdi ne desem bilemedim. :)

Asus Cerberus kafa bandı da baya sallama olmuş ya. Asus'u kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama Hyprex Could Stinger bir tık önde gibi dürüyor. Ancak değiştirmeye değer mi? Bence değmez. Ben çok kulaklık kullandım Frisby'den tut Snopy'e Razer'e. Ama hiçbiri Stinger gibi rahat değildi açıkcası.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı