Çözüldü 150-200 TL kulaklık önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
150-200 TL arası bütçem var 20-30 TL yükselebilir. Forumda pek çok konu açılmış maalesef konuların bir kısmı da kur yükseldiğinden dolayı bazılarının da stoğu kalmadığı için konular güncelliklerini kaybetmiş. Biraz bakındım ve aklımda iki seçenek oluştu.
-James Donkey 710
-Gamepower Medusa
İncehesap'ın Gaming Gecelerine bakıyorum 2 haftadır pek bir şey yok bütçeme uygun. Dün zaten 2 tane kulaklık vardı sadece. Sizce gelecek hafta olacak olan Gaming Gecesini beklemeli miyim?
Kulaklıktan beklentilerim:
-Kulağı çok fazla terletmemesi.
-Padlarinin geniş ve rahat olması.
-Uzun süreli kullanımda (3-4 saat) kulağı ağrıtmaması.
-Oyundaki sesleri iyi yansıtması
-Çok iyi bir mikrofonu olmasına gerek yok, sesimi yalın bir şekilde iletsin yeter.
Not: Bütçem çok yüksek değil farkındayım. Bu özelliklerin hepsini karşılamasa da karşılayabildiği kadarını karşılasa yeterli. Basslarının çok iyi olmasına gerek yok, azıcık olsa da fena olmaz yani. :D
Farklı önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
4-5 aydır James Donkey 710 kullanıyorum. Pedleri gerçekten çok rahat. Günde en az 5 saatimi bilgisayarda geçiriyorum ve hiç ağrıtmıyor kulağımı. Pedleri geniş ve yumuşak. Mikrofonu da gayet güzel. Forumda James Donkey markasını çok fazla kötüleyen insan gördüm fakat bence bütçesi bu civarlarda olanlar için en iyi tercih olabilir.
Bu bütçede ben olsam kulakiçi alırım.

Bunun 2 üst modelini kullanıyorum bayağı memnunum. Eskiden bundan kullanıyordum, tavsiye ederim.

4-5 aydır James Donkey 710 kullanıyorum. Pedleri gerçekten çok rahat. Günde en az 5 saatimi bilgisayarda geçiriyorum ve hiç ağrıtmıyor kulağımı. Pedleri geniş ve yumuşak. Mikrofonu da gayet güzel. Forumda James Donkey markasını çok fazla kötüleyen insan gördüm fakat bence bütçesi bu civarlarda olanlar için en iyi tercih olabilir.

Çözüm
Bu bütçede ben olsam kulakiçi alırım.

Bunun 2 üst modelini kullanıyorum bayağı memnunum. Eskiden bundan kullanıyordum, tavsiye ederim.
Kulakiçi kulaklığım var zaten. Bluetooth olduğundan bilgisayara ayrı bir kulaklık almaya karar verdim. Bluetooth çiplerinin fiyatları çok pahalı. 5.1'ler 80-90 TL bir de şarjı azalınca gecikmeler yaşanabiliyor.
Başka önerisi ya da fikri olan yok mu?
@Motionless IN White
@Yuuji
Eyvallah brom siparişi verdim, geldiğinde kendi yorumumu yazarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı