150-200 TL soğutucu önerisi

Furkan4545

Decapat
Arkadaşlar, anakartım Foxconn G41mxe k işlemcim Xeon X6560 LGA 775B pinn uyumlu işlemci soğutucusu lazım. Bütçe 150 civarıdır. Şimdiden teşekkürler.

Stoklarda kalsaydı, T6 Ultra çok iyi olurdu. Bu arada LGA 775 anakartta en iyi X5470 kullanılmıyor mu?

Snowman M.200 kullanıyorum gayet iyi.
Stoklarda kalsaydı, T6 Ultra çok iyi olurdu. Bu arada LGA 775 anakartta en iyi X5470 kullanılmıyor mu?

Kanka Snowman M.200'ün fanını nereden bulabilirim bir de onun teli var takmak için fanı nereden bulabilirim?

Snowman M.200 kullanıyorum gayet iyi.

Kanka Snowman M.200'ün fanını nereden bulabilirim bir de onun teli var takmak için fanı nereden bulabilirim?

Bunun fanını ayrı olarak hiçbir yerde bulamadım ama Aliexpress'te belki satılıyor olabilir. Onun harici bu fan da diğer Snowman soğutucuların fanına benziyor. T6 Ultra vs.

Bunun fanını ayrı olarak hiçbir yerde bulamadım ama Aliexpress'te belki satılıyor olabilir. Onun harici bu fan da diğer Snowman soğutucuların fanına benziyor. T6 Ultra vs.

Reis 12 cm diyor Snowman M.200 9cm fana sahip ve egzoz fan yerimde 9cm 8 cm civarı yani 12 büyük gelir Snowman M.200'ün fanından bulamaz mıyız ya.
Bu 2'si iyi midir alayim mi?
Ve ben soğutucuya o demir olmadan nasıl sabitleceğim :D.

Reis 12 cm diyor Snowman M.200 9cm fana sahip ve egzoz fan yerimde 9cm 8 cm civarı yani 12 büyük gelir Snowman M.200'ün fanından bulamaz mıyız ya.
Bu 2'si iyi midir alayim mi?
Ve ben soğutucuya o demir olmadan nasıl sabitleceğim :D.

Zaten onu T6 Ultra fanına falan benzediği için attım. :D Bir de o fanı sabitlediği telden yoksa sabitlemek zor. Yani bir demir tel ile belki sıkıştırmayı falan deneyebilirsin yani soğutucu yüzeyi gibi işlemciye sıkı temas etmesi gereken bir parça değil bence işlemci soğutucu fanı yani çok sıkı olmasına gerek yok ama orada dursun yeter. Bir de iki fan da havayı alıyor mu yoksa biri alırken diğeri egzoz fanı gibi atıyor mu?

X5490 tarzı bir şey vardı ama hepsi aynı 4 çekirdekkücük GHz farkı var sadece.

Dark Freezer X94 nasıl bununla kıyaslayınca?
Zaten onu T6 Ultra fanına falan benzediği için attım. :D bir de o fanı sabitlediği telden yoksa sabitlemek zor. Yani bir demir tel ile belki sıkıştırmayı falan deneyebilirsin yani soğutucu yüzeyi gibi işlemciye sıkı temas etmesi gereken bir parça değil bence işlemci soğutucu fanı yani çok sıkı olmasına gerek yok ama orada dursun yeter. Bir de iki fan da havayı alıyor mu yoksa biri alırken diğeri egzoz fanı gibi atıyor mu?

Bir de T6 Ultra var o nasıl çok kararsız kaldım.

Son düzenleme:
X5490 tarzı bir şey vardı ama hepsi aynı 4 çekirdekkücük GHz farkı var sadece.

Dark Freezer X94 nasıl bununla kıyaslayınca?

Bir de T6 Ultra var o nasıl çok kararsız kaldım.

X6 çok daha iyi olur bence. Fan hava akışı nasıl bir bilgi yok fakat hem 6 bakır boru ve 3 fan var. T6 Ultra da çok iyi.

Zaten onu T6 Ultra fanına falan benzediği için attım. :D bir de o fanı sabitlediği telden yoksa sabitlemek zor. Yani bir demir tel ile belki sıkıştırmayı falan deneyebilirsin yani soğutucu yüzeyi gibi işlemciye sıkı temas etmesi gereken bir parça değil bence işlemci soğutucu fanı yani çok sıkı olmasına gerek yok ama orada dursun yeter. Bir de iki fan da havayı alıyor mu yoksa biri alırken diğeri egzoz fanı gibi atıyor mu?

Peki bu işlemcinin soğutucusun anakarta sabitlenmesini sağlayan parçadan nasıl bulabilirim braket aynı snowmaninkinden?

X6 çok daha iyi olur bence. Fan hava akışı nasıl bir bilgi yok fakat hem 6 bakır boru ve 3 fan var. T6 Ultra'da çok iyi.

Bu benim kasama olur muki?

Dosya Ekleri

• 800f26cd-2f90-44e6-b702-8d52e246ef89.jpg
    800f26cd-2f90-44e6-b702-8d52e246ef89.jpg
    170,1 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı