150-200 TL'ye fare önerisi

Mousepad olarak bunu alabilirsiniz.
Ben kardeşim ve arkadaşım kullanıyor.
Size önerim 90x40 alın.
Mouse kayıyor 2 yıldır her gün kullanıyorum.
Kedi tırmalamasına rahmen dağılmadı sapa sağlam.
Geldiğinde ilk 2-3 gün kokuyor.
Ama her Mousepad'te var bilirsin.

Kardeşim ucuz fare arıyorsan sana 1 1, 5 yıl boyunca yetecek fare var. Hem de mousepadini de alırsın rahat bir şekilde. Palm grip şekli için ideal. Beğenirsen en iyi yorum amblemini verirsen sevinirim 😄

Kardeşim ucuz fare arıyorsan sana 1 1, 5 yıl boyunca yetecek fare var. Hem de mousepadini de alırsın rahat bir şekilde. Palm grip şekli için ideal. Beğenirsen en iyi yorum amblemini verirsen sevinirim 😄
Önerdiğiniz mouse'lar çok kötü. Özellikle o fiyata göre. O fiyata gidip Logitech G102 alabilir ve çok daha fazla kullanabilir.

MediaMarkt'ta G203 lightsync varsa denemek istiyorum elime oturursa direkt onu alacağım

Hocam ikisi de aynı fakat isim değişikliği var diye biliyorum. Teknosa'dan alabiliyorsanız oradan alın. Trendyol ile aynı fiyat. Tek farkı, isim olarak Trendyol'daki ürünün G102, Teknosa'daki ürünün ise G203 olarak geçmesi.

Önerdiğiniz Mouse'lar çok kötü. Özellikle o fiyata göre. O fiyata gidip Logitech G102 alabilir ve çok daha fazla kullanabilir.

Ben LoL oynadığım zamanlar onu kullanırdım 3 yıl kadar önce. Bilirsiniz sürekli fareye tıklanan bir oyun. Normal oyunlarda hiç bu kadar fazla tıklanmıyor. Anlıyacağınız üzere 1 1, 5 yıl sonunda sağ tıkta problemler oluştu. Ömrü o kadar 90 TL'lik fareden de o kadar beklenir yani. Bence LoL oynamayan herhangi bir kişiye 2 yıl net yeter diye düşünüyorum. Ama o farenin klavyeleri çok güzeldi ben çok memnun kaldım hiçbir tuşta aksaklık veya çıkmaya rastlamadım ilk aldığım günkü hassasiyeti hiç kaybetmemiştim o fiyata o klawye kaçırılmaz. Konunun dışında kaldı bu ama söyliyeyim dedim.

Geri
Yukarı